Hľadám byt na prenájom - 1+kk od 11. 8. 2020

Hľadám byt na prenájom
Odkedy: 
utorok, 11 august, 2020
Typ bytu: 
Doplňujúce informácie: 
Dobrý deň. S priateľom hľadáme bytík v Prahe, najlepšie zariadený, do dlhodobého prenájmu. Do 14 000 kč vrátane energií. Ak by ste o niečom vedeli prosím kontaktujte ma na môj email alickaknuthova@gmail.com alebo na môj telefón.

Komentáre (2)

 • Obrázok používateľa Ariel23
  Ariel23

  Dobrý den, podařilo se Vám něco pěkného najít? Také teď něco podobného s přítelem hledáme. Přítel je Slovák, tak to nechal na mě, že se tady prý vyznám líp. Vůbec nevím, jestli hledat nějak na vlastní pěst nebo se obrátit na nějakou realitní kancelář. Neni tady někdo, kdo by měl třeba ať pozitivní či negativní zkušenost s touto? Opravdu zatím vůbec nevím co to shánění bytu všechno obnáší. Tak bych možná raději volila tu realitku.

  aug 23, 2020
 • Obrázok používateľa AliceK.
  AliceK.

  Dobrý deň, s realitkou je to finančne oveľa náročnejšie a my sme si to nemohli s priateľom dovoliť. Hľadáme vačšinou na bezrealitky.cz tam sú celkom fajn bytíky a za celkom dobré ceny. V stredu máme obhliadku bytu, ktorý už naozaj veríme, že bude ten pravý. Realitky sú fajn, ale sú pridrahé, tak odporúčam túto stránku bezrealitky. Držím palce.

  aug 24, 2020