Prehľad

Vitajte na stránke venovanej Mobilnej aplikácii pre portál http://www.somvprahe.sk, bezplatnému riešeniu ako získať dáta z webu do vašeho mobilu. Som v Prahe.sk Mobilná aplikácia je voľne šíriteľný a open source software distribuovaný zadarmo v rámci podmienok licencie MIT (The MIT License (MIT)) - naša licencia je nižšie, bohužial ju prikladáme v originálnom anglickom znení.

Mobilná aplikácia je dostupná pre tieto platformy:

  1. Apple iOS
  2. Google Android
  3. Microsoft Windows Phone 7

Na stiahnutie

Mobilná aplikácia je dostupná cez markety jednolivých platforiem. Môžete si ju vyhladat na mobile prípadne cez prehliadač na vašom PC a pomocou USB synchronizovať do mobilu.
 

[ibimage==478908==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null] [ibimage==478909==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null] [ibimage==478910==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null]

Podpora 

Podpora je dostupná skrz náš portál pre nahlasovanie chýb a žiadosti o novú funkcionalitu. Stačí sa zaregistrovat a vytvoriť pre nás tzv. issue (prípad podpory).

Dokumentácia je dostupná skrz záložku Wiki na portále, prípadne cez tento link.

Portál je poskytovaný firmou Atlassian a licenciu sme získaly pretože nás SW je OpenSource.

[ibimage==480440==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_nalavo][ibimage==480441==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null]

[ibimage==480439==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null]

Zdrojový kód

Naše zdrojové kódy su verejne dostupné na čítanie, používanie, distribuovanie, ale nie na zmeny. Ak si myslíte, že viete niečo urobiť lepšie, urobte žiadosť na push a až ju zrevidujeme tak zmenu potvrdíme alebo zamietneme. Zdrojove kódy sú uložené na GitHub-e.

Stránky organizácie: https://github.com/SomVPrahe

Zdrojové kódy iOS: https://github.com/SomVPrahe/SvPMobileClientIOS

Zdrojové kódy Android: https://github.com/SomVPrahe/SvPMobileClientAndroid

Zdrojové kódy Windows Phone 7: https://github.com/SomVPrahe/SvPMobileClientWP7

Licencia - The MIT License (MIT)

Copyright (c) 2011 Som v Prahe.sk
 
Permission is hereby granted, free of charge, to any person obtaining a copy of this software and associated documentation files (the "Software"), to deal in the Software without restriction, including without limitation the rights to use, copy, modify, merge, publish, distribute, sublicense, and/or sell copies of the Software, and to permit persons to whom the Software is furnished to do so, subject to the following conditions:
The above copyright notice and this permission notice shall be included in all copies or substantial portions of the Software.
 
THE SOFTWARE IS PROVIDED "AS IS", WITHOUT WARRANTY OF ANY KIND, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING BUT NOT LIMITED TO THE WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE AND NONINFRINGEMENT. IN NO EVENT SHALL THE AUTHORS OR COPYRIGHT HOLDERS BE LIABLE FOR ANY CLAIM, DAMAGES OR OTHER LIABILITY, WHETHER IN AN ACTION OF CONTRACT, TORT OR OTHERWISE, ARISING FROM, OUT OF OR IN CONNECTION WITH THE SOFTWARE OR THE USE OR OTHER DEALINGS IN THE SOFTWARE.