Sebaobrana pre zeny aj muzov 26.4.

Dátum konania: 
streda, 26 apríl, 2017 -
18:30 do 19:30

Cvičíme v stredy o 18:30 v Malostranském gymnáziu. Viac informacii k prihláseniu na linku dolu.

INFO A PRIHLASENIE NA KURZ

Osobne som bol po prvom treningu vo velkom soku, pretoze trener na mna vybehol agresivne, vratane nadavok, strkania, chytenia pod krk... vytvoril uplne taku situaciu, aka sa moze skutocne stat na ulici. Ostal som ako prikovany a vobec nevedel reagovat. Napriek tomu, ze som za mlada robil roky karate, bol som znefunkcneny a neschopny reakcie... z mojej skusenosti odporucam vydrzat a osmelit sa aj na druhy trening - to som si uz uzival a stres z utocnika sa mi zacalo darit eliminovat.

Tréner je certifikovaný inštruktor Krav Maga a Kalah, systému techník vypracovaných pre sebaobranu a boj zblízka. Oproti iným bojovým športom je snaha, že v pomerne krátkom čase účastník svoje zručnosti zdokonali tak, že dokáže v situácii pohotovo zaregistrovať a vycítiť nebezpečenstvo možného napadnutia. 

CLANOK S VIAC INFO OD TRENERA

Počas nášho kurzu sa naučíte sebaobranné techniky, ale zároveň si tiež vybudujete fyzickú kondíciu tak, aby ste boli schopní v danej situácii pohotovo zareagovať. Navštívte našu lekciu sebaobrany a buďte pripravení na každú situáciu!

Miesto konania: