9 posts / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa Janek
Naposledy aktívny/a: pred 3 roky 10 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 21 aug 2007 - 12:22
Prezidentské voľby 2014

Ahoj všetkým,

Má niekto záujem podpísať petíciu na kandidatúru Milana Kňažka v Prahe? Ak by sa našlo aspoň pár podpisov tak by som ich, čo najskôr doručil do Bratislavy.

Môžeme sa stretnúť dnes alebo zajtra niekde v centre trebars na Náměsti Míru pred kostolom (dnes okolo 19 h, zajtra ráno alebo večer).

kontakt: 774 296 188

mail: hyspancs@gmail.com

Ďakujem

Obrázok používateľa trekrop
Naposledy aktívny/a: pred 1 mesiac 2 týždne
Zaregistrovaný/á: 5 aug 2013 - 17:14
http://i.sme.sk/cdata/5/70/70
A čo?

Každý národ ma prezidenta, akého si zaslúži ...

igorik (bez overenia)
Obrázok používateľa igorik
nic proti

nic proti, ale pri tom obrovskom prebytku kandidatov na prezidenta, by ma zaujimalo, preco by sme mali podporit kandidaturu prave pana Knazka, cim je tak vynimocny, co prinasa, ake vizie, ine, lepsie ako ostatni kandidati, ked sa pusta s nimi do boja o prezidentsky post.

Prečo Kňažko

Ahoj, som rád, že nemáš nič proti nemu. V prvom rade bola moja správa smerovaná tým, ktorí by chceli podpísať petíciu. Súčasna vládna strana sa s vyhlásením volieb dosť poponáhľala a to sa mi zdá neférové.

Po 1. prečo Kňažko: Aby tam nebol Fico, ktorý by sa zabetónoval pri moci po vzore Orbána.

Po 2. ako jediný je ústretový voči registrovaným partnerstvám (na rozdiel napr. od Kisku, Čarnogurského, Hrušovského, ...)

Po 3. je liberál (aj ekonomicky) a má humanistické názory. Ako minister kultúry dokázal zbaviť verejné média politického tlaku. Ako riaditeľ dokázal rozhýbať Jojku.

Po 4. bolo by na čase mať aktivistického prezidenta.

http://knazko.sk/preco-kandidujem/

Dúfam, že som ti aspoň trochu pomohol pri rozhodovaní.

Jano

Obrázok používateľa ivjak
Naposledy aktívny/a: pred 10 mesiacov 6 dni
Zaregistrovaný/á: 13 sep 2013 - 23:08
To je na zvazeni kazdeho

To je na zvazeni kazdeho volica, preco bude volit toho kandidata a nie ineho :) Ale myslim, ze pokial moze mat pan Prochazka reklamu cez pol uvodnej stranky na SvP, tak moze byt aj jedna tema v diskusii o tom, kto je ochotny podporit pana Knazka svojim podpisom.

Obrázok používateľa Oleg
Naposledy aktívny/a: pred 4 roky 7 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 9 jan 2014 - 18:28
cavte

ja tú petíciu nepodporím , lebo som sa z objektívnych príčin rozhodol podporiť kandidatúru pani Heleny Mezenskej.

ale ako píše slečna Ivana má právo takúto tému na túto stránku dať a spýtať sa ľudí na ich názor a na to či by to podporili

Obrázok používateľa Lwcik
Naposledy aktívny/a: pred 7 mesiacov 3 týždne
Zaregistrovaný/á: 14 okt 2009 - 11:24
:)
Obrázok používateľa miso
Naposledy aktívny/a: pred 3 týždne 2 dni
Zaregistrovaný/á: 27 máj 2007 - 11:24
 http://www.cynickaobluda.com