2 príspevky / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa nejagato
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 11 mesiacov 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 16 máj 2012 - 14:07
Materska skolka v Prahe

Ahojte.Prosim,poradi mi niekto,kde mam hladat VSETKY (statne aj sukromne) materske skolky v Prahe?Tiez prosim ceny,ak mate skusenosti...Kedze sa blizia prihlasky,rada by som podala na idealne vsetky skolky,aby som mala istotu,ze mi aspon do jednej dieta zoberu.Velmi pekne dakujem za info.

Obrázok používateľa selia
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 2 mesiace 3 týždne
Zaregistrovaný/á: 15 feb 2009 - 11:37
Všetky? To je strašne veľa, a

Všetky? To je strašne veľa, a podotýkam, že by sa to ani nedalo fyzicky zvládnuť - podať tie prihlášky, vo verjených školkach sa to robí vo vačšine MČ osobne. Odporúčam pozrieť školky vo MČ kde bývate (máte pobyt?) a len tie po okolí - všetky verejné MŠ v jednej MČ budú na jej stránkach.. Pokiaľ ide o súkromné, okrem registrovaných školok existujú všelijaké detské skupiny, rodinné centrá, školičky atď, takže úplne pohromade nebudú nikde, lebo funugjú na základe roznych zákonov. Treba googlovať - v okolí bydliska alebo trasy do práce, aby to bolo reálne. Pokojne sa popýtajte tu na konkrétne lokality, ručite je tu veľ aľudí so skúsenosťami.

Mimochodom, sú trochu slabšie ročníky, situácia sa v niekotrých MČ zlepšuje, v našej školka napr. mali posledné dva roky na začiatku školského roka ešte pár voľných miest.