36 posts / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa igorik
Naposledy aktívny/a: pred 1 mesiac 1 deň
Zaregistrovaný/á: 29 apr 2006 - 09:58
Máme 6000 členov!

Ahojte, tak a je to tu, SomvPrahe.sk prekročilo hranicu 6000 členov!

No a kedže v posledných dňoch bol spustený chat, vylepšené a skrášlené skupiny a hlavne opäť funguje upozorňovanie mailom na nové články a komentáre, znamená to len jedno, a to že naša krásna komunitá stránka sa definitívne dostala po update do pôvodnej kondície, ba ešte lepšej. Paráda  

Obrázok používateľa davek
Naposledy aktívny/a: pred 4 mesiace 2 týždne
Zaregistrovaný/á: 2 aug 2008 - 21:10
kolko z toho aktivnych? chat

kolko z toho aktivnych?

chat je ten isty co bol aj pred par mesiacmi, vlastne mi neni ani jasne preco zmizol?

Obrázok používateľa Pyrate
Naposledy aktívny/a: pred 10 mesiacov 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 1 aug 2007 - 23:03
zmenilo sa rozhranie

zmenilo sa rozhranie redacneho systemu, a chat, ktory ma v sebe nejake rozsirenia pre SVP nepasoval na ten novy

Obrázok používateľa aron
Naposledy aktívny/a: pred 11 mesiacov 3 dni
Zaregistrovaný/á: 9 júl 2008 - 11:22
Gratulujem SVP !!!

k dosiahnutiu dalsieho vyznamenho milnika a Igorivi za realizaciu a podporu, ze to dotiahol na tuto uroven. To sa musi oslavit !!

Co takto spravit dalsiu SvP party, tentokrat oslavu finalnej verzie portalu a 6000-ceho clena ? (chudak Janek stvornozky pojde domov ani nebude vediet poriadne preco :-D)

La Rosa je nam stale otvorena a ked sa dohodneme s Vierkou, ze by take akcie boli pravidelne raz do mesiaca, urcite by nam zarezervovala priestor a zabezpecila aj obcerstvenie. Co Vy na to ?

Obrázok používateľa mirorim
Naposledy aktívny/a: pred 2 roky 2 mesiace
Zaregistrovaný/á: 24 sep 2007 - 16:37
olala

len aby nam uz LaRosa nebola mala :D

igorik (bez overenia)
clenovia

tazko definovat kto je a kto nie je aktivny clen, niekto je aktivny tak ze si tu posiela sukromne spravy, niekto len pridava spolujazdy, ini blogy, basne, dalsi komentare, dalsi zas len pravidelne chodia a citaju si co je nove.

chat nefungoval kvoli tomu ze nebol po update pripraveny na novu verziu systemu. teraz uz je.

btw kto z vas je na facebooku, tak odvcera sa mozete na Facebooku stat fanusikom SomvPrahe.sk  - tu:

http://cs-cz.facebook.com/pages/Som-v-Prahesk/60943794168 

romicko (bez overenia)
veru tazko

ponukam jednu z myriad moznych definicii. aktivny clen je ten, ktory sa prihlasil aspon raz za poslednych X dni. ake je rozumne cislo X? 7, 14, 30, 42? kto vie ...

Obrázok používateľa damjan
Naposledy aktívny/a: pred 2 mesiace 3 hodín
Zaregistrovaný/á: 14 feb 2007 - 01:11
X marks the spot

presne, a pre X=100 rokov je aktivnych clenov 6002 :-)

ale napr. pre X=3 mesiace je to uz len 2460.

Obrázok používateľa pkorim
Naposledy aktívny/a: pred 10 mesiacov 1 deň
Zaregistrovaný/á: 24 máj 2006 - 17:56
ale ty tam nie si

človeče zrovna som ti to chcel napísať

asi prebieha čs boom na facebooku

Obrázok používateľa janek.noha
Naposledy aktívny/a: pred 10 rokov 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 5 feb 2009 - 11:32
FB a člen č.6000

členem č. 6000 jsem díky FaceBooku. jsem cestovatel Pha<->Bva a napadla mě spolujízda s příspěvkem na naftu.

první nabídka už visí...

Oslava možná, jen si nejsem jist, že oslavenec (já) dorazí :D

Obrázok používateľa Martinka
Naposledy aktívny/a: pred 8 rokov 11 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 5 feb 2009 - 11:30
Tak prosim ... bolo slusne

Tak prosim ... bolo by slusne dorazit ... !!!

Obrázok používateľa kikus
Naposledy aktívny/a: pred 4 roky 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 23 sep 2007 - 20:38
paradaaaaaaaaaaaaaaa,

paradaaaaaaaaaaaaaaa, rastieme ako huby po dazdi

Obrázok používateľa janxa
Naposledy aktívny/a: pred 4 mesiace 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 26 sep 2007 - 00:23
:-) alebo dážď po hubách :-)

:-) alebo dážď po hubách :-)

Obrázok používateľa lacika
Naposledy aktívny/a: pred 8 rokov 8 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 9 apr 2008 - 21:09
korbaciky za odmenu

dostanem nejake korbaciky ked mam printscreen zo  6000 clenmy :D:D:D:D

Obrázok používateľa aron
hej

idem na slovensko, ked chces nejake priniest tak napis sukromnou spravou kolko :-))

Obrázok používateľa mallboro
Naposledy aktívny/a: pred 11 rokov 9 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 15 Mar 2008 - 23:32
a stoho len 200 ludi sem

a stoho len 200 ludi sem chodi chech

Obrázok používateľa janek.noha
Naposledy aktívny/a: pred 10 rokov 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 5 feb 2009 - 11:32
ironie

kulaté členství a zrovinka to nejni slovák, nýbrž pražák jako poleno :D

hm

ale si v prahe..tak na somvprahe.sk je to v pohode :) ..

Ze 6000 clenov a stale

Ze 6000 clenov a stale prihlasenych najviac 10 ludii hm zaujimave no

Obrázok používateľa humka
Naposledy aktívny/a: pred 1 rok 8 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 10 máj 2008 - 13:50
nhoo...

veď tu nemusi vysieť každý člen prihlásený 24 hodín denne (ako ja dnes :))) ) Ja napr. každý deň (skoro) aspoň okuknem, čo je nové, aké sú akcičky, novinky, čo ma zaujíma. A niekedy aj nie som prihlásená a viem, že kopec ľudí to takto robí. To nie je o tom...

ano ale 90 percent ludi je

ano ale 90 percent ludi je takych ktori sa len prihlasili a us viac neboli kvoli tomu ze ich niekto oslovil na ulici aby sa prihlasili na stranku somvpraha poznam nejedneho

igorik (bez overenia)
pises blbosti

Milujem takychto ludi co si cisla a percenta cucaju z prsta.

Iste nemusi sadnut stranka kazdemu, a je pravdepodobne ze ani nesadne, ale ako som uz pisal, niekomu vyhovuje spolujazda, niekomu clanky, informacie, dalsi sa zaujimaju o akcie, ini cez sukromne spravy nadvazuju znamosti, hladaju kamosov, chatuju, diskutuju...

z mojich skusenosti sa na stranku registruju ludia az po tom, co zistia ze ma pre nich nejaky prinos, napr. si pridaju inzerat ze hladaju ubytovanie, alebo spolujazdu, alebo sa chcu nieco spytat alebo hned zistia ze sa im tu paci.Ti z nich ktori uz potom stranku neptorebuju, sem nejdu, prip. pridu opat po case, o tyzden, mesiac, 3 mesiace, ked im je stranka na nieco uzitocna.

co sa tyka ulice, ja sam a kopec ludi co poznam ked niekde moze, SomvPrahe.sk propaguje, pretoze je este stale vela ludi co o nasej stranke nevie, a moze byt pre nich uzitocna. To je aj dovod preco som aj SomvPrahe.sk vytvoril, aby bola uzitocna. Ti, pre ktorych uzitocna nie je, sem bud nejdu, alebo sem nakuknu a uz sa sem nevratia. 

Btw navstevnost mame denne okolo 3000 ludi a denne sa v priemere prihlasi 200 az 500 unikatnych clenov (aspon raz). Zvysok su neprihlaseni/ nezaregistrovani. Za dnesok sa min raz prihlasilo okolo 330 unikatnych clenov, za posledne 2 mesiace to je okolo 2000 clenov co sa min. raz prihlasili.Tolko k tvojim odhadom.

Obrázok používateľa milo-SKo
Naposledy aktívny/a: pred 3 roky 2 mesiace
Zaregistrovaný/á: 23 júl 2008 - 22:27
Ja by som sa...

...výkrikmi do tmy znechutiť nenechal, ale aspoň si vypísal pekné štatistiky

A prečo som teda na uliciach nestretol tých propagátorov svp.sk, ale furt otravujú len s výhodnými ponukami paušálov na mobil?

Kua, také kecy fakt nerieš...

Obrázok používateľa Kamila
Naposledy aktívny/a: pred 4 roky 7 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 7 feb 2008 - 16:44
Re

Také kecy nerieš...btw neriešili by sa, keby tu niekto s nimi nezačínal. Zatial som nepochopila o čom je vlastne reč, ale asi je to len nedostatkom vyjadrovacích schopností niektorých ludí.

A to, že si nestretol propagátorov svp na ulici, je asi dobre...možno preto sa nemusia nikomu vnucovat, že za to nie je nikto platený a členovia svp propagujú stránku na základe sympatií k dotyčnému alebo čisto z krajanskej súdržnosti.

Takže, pýtam sa znova: o čo vlastne v tejto debate ide, budte konkrétni, k čomu sa chcete dobrat, radi vysvetlíme..

Zjavne si ma nepochopila. Asi

Zjavne si ma nepochopila. Asi si pozri na postupnosť reakcií. Mallboro začal s tým, že niekto niekoho oslovil na ulici, aby sa tu na svp.sk vôbec prihlásil. Igorík reagoval podľa mňa mierne znechutene, že niekto začal s takými kecami. O tom bol môj príspevok. Že nechápeš miernu iróniu, za to nemôžem, ale v podstate som písal igoríkovi, aby sa nenechal vytočiť zbytočným výkrikom nejakého týpka, ktorý si potrebuje rýpnuť.

Prečítaj si to ešte raz a postupne, od Mallbora...

A potom môžeš poopraviť svoj príspevok, mňa napádať nemusíš

Obrázok používateľa esen
Zaregistrovaný/á: 1 dec 2008 - 15:50
prosím ta - ake cucanie s

prosím ta - ake cucanie s prsta... momentálne je online 10 clenov - to je trochu nepomer, 10/6000...piatok vecer.... takze neviem o com hovorí toto císlo, ale o návstevnosti urcite nie... ale sak stejne to je jedno, nas to zaujímat nemusí - nesme reklamky...

Tato stranka ma potenciál, je dobre nastavená, ale len do chvíle kým nezacne vymývanie mozgov reklamami, blokovanie diskusií, skrytá reklama medzi diskutujucími, a vulgárnosti...

a samozrejme gratulujem - respekt k tvojej praci

Obrázok používateľa damjan
Naposledy aktívny/a: pred 2 mesiace 3 hodín
Zaregistrovaný/á: 14 feb 2007 - 01:11
prosim ta neke

10 clenov 'online' v piatok o 18:00 je to celkom bezny jav, nie kazdy je tak zufale na tom, ze nema v piatok vecer co robit - ako ty alebo ja :-) aj ked ja za chvilu vypadnem z prace, a budem mat co robit. Pre Teba je zda sa SvP piatkova volba c. 1 - o dovod viac nepisat blbosti proti oblubenej stranke

no ale ine som chcel, co si predstavujes ty pod pojmom 'online' clena? lebo vyzera ze aj sam si jednym z "prstovych cucacov". To 'online' je dost nejasny pojem totiz. Staci aby si sa zacital do nejakej diskusie na 5 minut, alebo pisal dlhsiu odpoved (ako je napr. tato) a uz nebudes 'online' pre niekoho kto prave refreshuje stranku. Preto aj ty vidis ako 'online' len zlomok ludi, kt. za posl. par <igorik napise kolko sekund/minut> klikli/refreshli/otvorili novu stranku na SvP.

Obrázok používateľa esen
Zaregistrovaný/á: 1 dec 2008 - 15:50
a sak ja som v robote ne -

a sak ja som v robote ne - jak vzdy - som stale u pocítaca 14 hod denne - i v piatok - necítím sa zufalo. Nepísem proti nikomu... len sa zamýslam nad vecami. Ale ty si ma vyviedol z nevedomosti - takze neje online 10, ale povedzme max 50 ludí... to je jiná... ale sak to je stejne jedno.

Obrázok používateľa aron
presne tak. kvanta ludi mi

presne tak. kvanta ludi mi hovori ze poznaju svp, chodia tam, ale nie su prihlaseni, iba pasivne citaju. Teda zjavne ti co su uz zaregistrovani a prihlasia sa asi nebudu natolko pasivni, aby potom nesledovali prispevky v oblastiach ktore ich zaujimaju.

Obrázok používateľa Kamila
Naposledy aktívny/a: pred 4 roky 7 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 7 feb 2008 - 16:44
preklik

sorry, akurát som si nevšimla, že klikám na odpoved priamo na teba, mala som vjac menej namierené na mallrbora a jemu podobných.. ked som si všimla, že som to dala ako reakciu na teba, už to nešlo opravit..Akurát stredná čast súvisí s tvojim príspevkom, ale snád som tam nenapísala nič urážlivého :)

edit: a zase preklik..nejak mi to blbne..tentokrát to mala byt reakcia na teba

Prekliky sa stávajú :-)

Prekliky sa stávajú :-)

klf
Obrázok používateľa klf
Naposledy aktívny/a: pred 8 rokov 5 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 11 feb 2008 - 22:21
igor, gratulujem!

igor, my vieme o com to je, ze?

budem spustat novy kurz pre ludi, tak ho potom hodim aj sem dobre? je to nadstavba na to, co sme robili spolu cez leto, ale obohatena o nove techniky - konstelacie a Voice Dialogue. Ak budem uz mat nieco napisane, dam vediet.

Cau a drz sa chlape

KLF

vav ty si ich napocital as 10

vav ty si ich napocital as 10 je stale 6 clenou a to je jedno ci je to piatok sobota alebo streda

Obrázok používateľa Slavolino
Naposledy aktívny/a: pred 10 mesiacov 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 4 feb 2008 - 14:49
Daj si pauzu pistik,

Daj si pauzu pistik, vystydni..a pocas tej pauzy sa nauc pisat, aby si nam nabuduce bol schopny vysvetlit o co ti stale ide.

AKY SI LEN MUDRI

AKY SI LEN MUDRI

hm

Ale ja som moc chcel a nechapem co riesis ? Ved to je uplne jedno..je tu proste 6000 registracii a kedze tu nefunguje mail server tak ludia sem proste nechodia iba kuk mail a pod..

ono je to uplne jedno..to by sme rovno mohli polemizovat o tom, ze su ludia prihlaseny do skupin, ale neaktivny v danej skupine ...

mno..

huraaaaa  6000 :D:D:D