2 príspevky / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa fluidum
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 3 roky 9 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 11 aug 2012 - 17:14
Angličtina individuálne a prakticky

Ahoj,

lektorovaniu angličtiny sa venujem 4 roky. Pracovala som v jazykovkách, ale učila i súkromne desiatky študentov, deti, večných začiatočníkov, ľudí cez Skype či business zameranie.

Používam vlastné materiály, zameriavam sa tréning celých fráz, z ktorých sa angličtina vlastne skladá. Trpezlivo praktikujeme so študentami danú tému, kým si ju neosvoja natolko, že sú sebavedomí hovoriť sami.

Somnou je to bez stresu, je to o priateľskej nálade a často sa učíme vonku v parku. Využívam úvodnú konverzáciu, aby sa prelomili stydlivé ľady, opakujeme vety a slovíčka, keď vidím, že sa študent pohne a je si istý, pokračujeme na ďalšiu tému.

Používam obrázky pre tých, ktorí sú zameraní viac audio-vizuálne.

Toto je moj štýl, ktorým učím a ak ťa zaujal, neváhaj a napíš mi, dohodneme sa na individuálnych lekciách. Poď sa rozhovoriť a zahoď hanblivosť, že sa strápniš. So mnou budeš mať pocit, že je to pohoda a zábava. Všetko dopodrobna vysvetlím. Angličtina je kľúč nielen do sveta, ale všade, kam sa pozrieš. :)

Cena je 250,- na 60 minút

Kontakt: +420 773 880 464

kkfluidum@gmail.com

Obrázok používateľa Laco_
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 mesiacov 2 dni
Zaregistrovaný/á: 29 jan 2020 - 14:09
Ahoj, ja som si vlani tiež

Ahoj, ja som si vlani tiež zaplatil lektorku angličtiny a vôbec mi to nepomohlo, asi nebola dobrá. Tak som to vzdal a učím sa sám doma. Stiahol som si do mobilu aplikáciu DuoCards https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duocards.app , kam si píšem rôzne slovíčka a čítam si články a dosť mi to pomáha.