7 posts / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa igorik
Naposledy aktívny/a: pred 1 mesiac 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 29 apr 2006 - 09:58
18 000 členov prekonaných!

Tato veľká vec zostala skoro nepovšimnutá.

Sledoval som, keď nám do prekonania hranice chýbalo predminulý víkend asi 8 členov, no a potom už niektorí z vás ste mi pred pár dňami písali, smskovali, štastnú novinu, že ďalšia okrúhla hranica padla, a SomvPrahe.sk má viac ako 18 000 zaregistrovaných členov!

Gratulujem nám všetkým .

A verím, že dokonca roku sa dožijeme 20 000 zaregistrovaných a spravíme k tomu poriadnu párty.

Obrázok používateľa pcmaster
Naposledy aktívny/a: pred 9 mesiacov 2 týždne
Zaregistrovaný/á: 20 máj 2007 - 22:02
gratulacie

podla svojho poradoveho cisla si pamatam este 1000 clenov, toto je velmi pekne :-) este by ma zaujimalo, kolki este chodia pravidelne :-)

Obrázok používateľa kralikbo
Naposledy aktívny/a: pred 1 rok 2 mesiace
Zaregistrovaný/á: 14 jan 2008 - 12:57
0.33%

To je 0.33% Slovakov podla posledneho scitania ludi. Ak by sme boli cinania, bolo by tu zaregistrovanych 443tis. ludi. Zvladol by to server :-) ?regular_smile.gif

Obrázok používateľa wasko
Naposledy aktívny/a: pred 3 mesiace 6 dni
Zaregistrovaný/á: 3 máj 2007 - 07:06
igor

máš možnosť podľa prístupov zistiť reálne číslo používateľov? t.j. vyfiltrovať mŕtve duše? (mŕtve-zaregistrujú sa ale dlhodobo nefungujú)

Obrázok používateľa woodcat
Naposledy aktívny/a: pred 4 roky 4 týždne
Zaregistrovaný/á: 13 nov 2008 - 09:30
jasan

To vies, ze ma! Ale pis si, ze tu to nezverejni :D

Obrázok používateľa damjan
Naposledy aktívny/a: pred 2 mesiace 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 14 feb 2007 - 01:11
a tuto otazku

vas este bavi pokladat? :-)

presne toto na co sa pytas neviem zistit, ale z nasl. udajov, ktore sa ziskat daju, si mozno budes vediet vyskladat pribliznu odpoved na svoju otazku:

za poslednych 365 dni bolo online cca 8,850 clenov.

za posledne 2 roky bolo online cca 11,350 clenov.

za posledne 3 roky bolo online cca 13,500 clenov.

samozrejme aj medzi tymi 8,850 aktivnymi za posl. rok sa najdu taki co sa zaregistrovali a fungovali len par dni, hodin, minut...

Obrázok používateľa bassline
Naposledy aktívny/a: pred 9 mesiacov 4 dni
Zaregistrovaný/á: 12 sep 2008 - 11:42
Skôr 18 000 nickov

Skôr 18 000 nickov zaregistrovaných...určité sú aj takí, ktorí sa tu registrovali viac krát teeth_smile.gif. Minimálne o dvoch viem teeth_smile.gif.

Ale zaujimavé by bolo vytvoriť nejakú reálnu štatistiku aktívnych uživateľov na základe určitých kritérií (množstvo obsahu, ktorým prispeli na stránku, ako často sa prihlasujú za posledné obdobie a na ako dlho, atd, atd. )...