Zbytky auta po krádeži v Malešiciach

Asi toto zostalo z môjho auta , ktoré mi ukradli v Malešiociach. Veci sú odfotené vo viac účelovom  areále na konci Teplárenskej ulice, vedľa ubytovni., -  pred  autoopravovňou,  kam bolo auto po krádeži hneď odvezené a v dieni  vykradnuté. Na fotách sú tiež vidno  pobiehajúci Policajti a aj tí "druhí". 

Vyšetrovanie asi stále pokračuje, na moje otázky na stav veci mi odpovede nechodia......

Kategórie pre Albumy: 
field_vote: 
0
Zatiaľ nikto nehodnotil

Komentáre (3)

 • Obrázok používateľa jurajguran
  Humus
  jurajguran

  Hoj, pred 3mi dnami mi ukradli auto, Octavia 2, 1.9TDi, neviem ci ju este niekedy uvidim, ale na stastie som to mal poistene, chcem sa opytat, neviete niekto ako to je s poistovnami? Ak ma budu chciet aj oni okradnut, da sa nejak branit? Auto je z roku 2007, mal som ho 8 mesiacov... hodnota 160tisic kc... dockam sa nejakej slusnej kompenzacie od poistovne?! Mate skusenosti s poistovnami?

  Diky, Duri.

  aug 13, 2013
 • Obrázok používateľa Laco_
  Laco_

  To je strašné. A ja myslel, že sa takto staré autá nekradnú. Ja mám Octaviu z roku 2010 a teda ako tak pozerám, v pokoji asi byť nemôžem. Možno by nestálo na škodu si doň zaobstarať alarm. Potom už by na nejaké keby mohlo byť neskoro. Keď auto nechávam na parkovisku, tak si kontrolujem, či som zamkol. K zamykanie používam vystreľovací kľúč, ktorý som si objednal z https://www.autokluc24.sk/ , takže nemám žiadny bezkľúčový mechanizmus, ale rovnako som najpokojnejšie, keď mám auto zamknuté v garáži.

  jún 21, 2020