10 posts / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa Hafan
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 rokov 3 mesiace
Zaregistrovaný/á: 11 okt 2008 - 15:05
Darčeky pre rodičov

Ahoj ľudia,

blížia sa nám vianoce a s nimi spojené nákupy a darčeky. Počas tohto víkendu sme sa tak s priateľkou zamysleli, čo by sme tak mohli kúpiť našim rodičom pod stromček, aký dar, čo by im asi tak vymyslel Ježiško? Moji rodičia sú obaja na dôchodku, takže nejaké oblečenie či drogéria je asi zbytočnosť, Chcelo by to niečo originálne. Som si istý, že nie som jediný čo má tento "problém"

Takže, nejaké napady?

Obrázok používateľa Sunny
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 2 mesiace 4 dni
Zaregistrovaný/á: 6 aug 2007 - 15:24
Ja s brachom sme nasim kupili

Ja s brachom sme nasim kupili notas.. aspon si mozme volat cez skype..

Obrázok používateľa katerink
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 rokov 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 27 júl 2008 - 14:37
VIANOCE BEZ RODINY ...

No ja sa stavim o čo len chcete že moji rodičia by mali obrovskú radosť keby som sa na štedrý deň objavila vo dverách so slovami MAMI, OCI SOM DOMA. Neni som ešte tak dlho preč ale i teraz my chýbajú a neprejde deň čo by som na nich nemyslela. Budú my strašne chýbať a neviem aké to budú tento rok Vianoce bez rodiny, kamarátov ...

Obrázok používateľa Hafan
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 rokov 3 mesiace
Zaregistrovaný/á: 11 okt 2008 - 15:05
Joj toto som uz tolkokrat

Joj toto som uz tolkokrat spravil, ze nasi si uz zvykli...ja vsak nie, tiez mi dost chybaju. V jednom mas pravdu, mami, oci som doma je pekne, ale ja sa vzdy citim strasne blbo ked oni mi daco vzdy daju a ja nahodou by som nic nemal...nie nie, aspon drobnost treba.

Notas nasim ...hahaha to ich radsej prestahujem k sebe domov  :D:D 

Obrázok používateľa themis
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 5 mesiacov 3 týždne
Zaregistrovaný/á: 24 nov 2008 - 19:49
klasika

Čauky, hovoríš, že sú na dôchodku, takže viem o čom je reč, moji sú tak isto v dôchodkovom veku... skús knihy-to je univerzálny darček snáď pre každého, alebo-vyznie to blbo, ale čo budeš vymýšľať-výživové doplnky sô teraz in...a napr. naši vďačne využívajú tlakomer :-)

Obrázok používateľa katerink
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 rokov 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 27 júl 2008 - 14:37
Vianoce ...

Moja mam hovorí že najväčším darčekom pre rodiča je ked´ma deti pri sebe a hlavne na Vianoce. Podľa mňa Vianoce nie sú až tak o darčekoch, ale mali by byť hlavne o tom že by mala byť rodina pokope, v pohode, harmónií a aby boli šťastný že sú spolu. Vianoce z roka na rok stracajú svoje čaro. Neni to také aké si to pamätám ked´som bola mala. Ľudia sa nevedia tak tešiť z Vianoc ako voľakedy. Je fakt že je proste iná doba ale aj tak.

Obrázok používateľa Hafan
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 9 rokov 3 mesiace
Zaregistrovaný/á: 11 okt 2008 - 15:05
Katerin ... mas pravdu, a

Katerin ... mas pravdu, a plno s tebou suhlasim, avsak ja tu nehovorim o honosnych daroch, ale proste ja mam uz od dectva spojene ze nam vzdy jezisko priniesol pod stromcek cosi. OK niekedy to boli velke dary, ale inokedy zasa len male. Proste nieco na potesenie. Preto som napisal aj sem, lebo nechcem divoko nakupovat ako 80% planety. Len ich chcem potesit okrem mojou pritomnostou aj niecim malickym.

 

Themis ... juj tlakomer uz maju, knihy som kupil minuly rok a tato ju etse do ruky nechytil :D:D Krizovky su pr enasu mamu vyborny dar, ale malokedy na ne natrafim. No s tymi vyzivovymi doplnkami je fasa napad :) 

Obrázok používateľa magda4
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 2 roky 7 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 4 nov 2017 - 21:13
My sme našim okrem iného

My sme našim okrem iného darovali magnetku, mamine zrkadielko a ocinovi otvárač s našimi fotografiami na https://www.urobsiodznak.sk/. je to užitočné a originálne zároveň. Majú totiž už všetko a vybrať im každý rok niečo je náročné, tak sme zvolili kreatívnu cestu :)

Obrázok používateľa Hanika7a
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 2 roky 6 mesiacov
Zaregistrovaný/á: 5 dec 2017 - 18:27
Ja už mám dávno vybraté aj

Ja už mám dávno vybraté aj kúpené... Kozmetika, kozmetika a kozmetika...  samozrejme kvalita z notina, mala som tam zľavu, tak som to rovno využila https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/a mala som to za babku. Jedine svokrovi som kúpila Lazy vak, lebo o tom už dávno básnil.

Obrázok používateľa tedmosby
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 6 dni 13 hodín
Zaregistrovaný/á: 29 Mar 2020 - 13:44
Ja keď neviem čo, tak kúpim

Ja keď neviem čo, tak kúpim flašu dobrého alkoholu, tým nič nepokazíš. Často ale pozerám rôzne zoznamy, čo sa týka narodenín aj iných sviatkov https://www.kodino.com/sk/najlepsie-vianocne-darceky-pre-rodicov/ Sú tam dobré tipy na veci, ktoré sa dajú kúpiť kedykoľvek