Výstup na Gerlachovský štít

Dátum konania: 
sobota, 7 september, 2019 - 10:30

Ahoj,

chcel by som začiatkom septembra (7.9. je iba orientačný dátum, prisposobím sa) vystúpiť na Gerlachovský štít. Zatiaľ som iba ja, kvoli nižším nákladom je ideálne, aby sme boli aspoň dvaja, traja. 

Napíšte, ak by ste niekto mal záujem, na detialoch sa dohodneme :).

Zdraví,

Michal

Som organizátor tejto akcie a organizujem ju pre členov SomvPrahe.sk
Miesto konania: 

Komentáre (5)

 • Obrázok používateľa Rainbowarior
  Rainbowarior

  Neodkladaj to na september. Najneskôr august. Hore sa už môže objaviť prvý sneh, plus sa tam aj ochladí. Najlepší čas je práve teraz.

  júl 10, 2019
 • Obrázok používateľa fixty
  fixty

  Aj teraz tam sú asi ešte menšie snehové polia (Batizovská próba), ale na mačky to už nemusí byť. Doporučujem sa vyhnúť víkendu (vybrať trebárs pondelok alebo piatok) a ubykaciu si zvoliť blízko Tatr. Polianky. A všetko ostatné závisí od počasia a kondície. Ja som bol 24.6. - pokiaľ by si chcel bližšie info daj vedieť.    

  júl 11, 2019
 • Obrázok používateľa MisoBabik
  MisoBabik

  Díky za komentáre, kamarát bol začiatkom septembra a vraj dobre. Hlavne v septembri je vraj lepšia šanca, že bude viditelno.

  júl 11, 2019
 • Obrázok používateľa Rainbowarior
  Rainbowarior

  S viditelnostou to je loteria. Zalezi len od stalosti pocasia. Snehové polia v doline ostavaju cele leto - s vystupom to nic spolocne nema. Kedze horskeho vodcu si rezervujes niekolko tyzdnov dopredu, pocasie v den D je naozaj lotéria. Ale drzim palce, zazitok to je skvely!

  júl 11, 2019
 • Obrázok používateľa lavina
  lavina

  ahoj ak chces nejake rady trasa vystupu vystroj poistenie pocasie napis odpoviem bol som na gerlachu 5x z kazdej strany. ivan

  sep 05, 2019