3 príspevky / 0 new
Najnovšie pridané
Obrázok používateľa kamilko
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 2 roky 1 mesiac
Zaregistrovaný/á: 4 nov 2016 - 11:48
Dovolenka v exotike

Ahoj ludia, viete mi doporučiř niaku cestovku v Prahe ktorá by ponúkala zájazdy do Thajska za čo možno najlepšie ceny? Osobne čo som našiel ma najviac zaujalo toto: http://www.exotickapriroda.cz/zajezdy/thajsko .  Podla mňa za to že v tom je letenka, poistenie, ubytovanie v 5 hviezdickovom hoteli , strava, tak je to slušná cena. Ale radšej sa ešte popýtam Vás či ešte o niečom neviete alebo nemáte skúsenosti, dík.

Obrázok používateľa Even
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 3 mesiace 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 25 dec 2009 - 13:06
Do Thajska sa ti najviac

Do Thajska sa ti najviac oplati ist sukromne...od konca novembra tam lieta flydbai...a v Thajsku sa mozes stravovat a pocestovat si za lacno...hotely si najdes na booking.com...alebo este lepsie priamo na mieste, kam pocestujes. Akurat ked tam budes si musis dat pozor na miestnych podnikatelov...ked vidia, ze si turista, nadhodia aj 10 nasobnu cenu oproti normalu...ale s tym si poradis po par dnoch, ked tam budes. 

Obrázok používateľa Hanika7a
Offline
Naposledy aktívny/a: pred 1 rok 1 týždeň
Zaregistrovaný/á: 5 dec 2017 - 18:27
Jasné, do Thajska treba ísť

Jasné, do Thajska treba ísť súkromne a nie cez cestovky. Je to lacnejšie a zábavnejšie. Tu sú nejaké tie rady https://www.interez.sk/15-seriozne-sikovnych-trikov-pri-cestovani-usetrit-mnozstvo-penazi/ možno pmôžu.