Tichá noc veľká noc

Kýbel zemiakového šalátu, kilo rezňov a mamin šľahačkový koláč ktorý nieje tak celkom od mamy, ale celkom my made a popoluška. Nechcem vstať utorok do práce a vlastne, asi to bude pre mňa celkom psychicky aj fyzicky náročné. Od štvrtku totiž neexistujem. Existujem, ale v nejakom začarovanom svete kde sa len pije a je. To je asi planéta Pluto – presne tak si ju totiž predstavujem. Alebo ešte lepšie. Čítali ste malého princa? Pristál niekde v neznáme. Tak práve tam som teraz ja.

Zaraď článok do kategórie: 

Titanic

Vždy všetko pokazím. Keď mi dáš do ruky nerozbitnú guľu tak ju rozbijem. Nahlas vyslovujem pripomienky k tým chleboidným teniskám a legínam na zle odfarbenej blondýne, čo chúďa zjedlo až moc burgerov z káefcéčka - a kazím jej mienku o jej dobre myslenom autfite na jej prvé rande s chlapcom z nejakej zufalej, ale nádejnej zoznamky. Za to si môže ona . Rovnako ako ja za všetky moje pokazené vzťahy nevzťahy. musím byť stále do niekoho zamilovaná. A keď nie, niečo so mnou nieje v poriadku a mala by som navštíviť ortopéda. Alebo psychiatra?!

Zaraď článok do kategórie: 

Dlho som sem nič nepridala. A keď som tak rozmýšľala, čím by som vás zaujala, vzdala som to. V kinách letí 50 odtieňov sivej a moje jarné zapálené lýtka, sa na  ľahké porno s „príbehom bez pointy“ nejak  nechytytajú.  Ale predsa len sa snažím nejaký ten odtieň mňa vrhnúť na vás, aby ste sa aspoň trochu (možno) pobavili, chytili za hlavu, alebo vytiahli zo zásuvky vreckovku a poplakali ste si nad mojím žalostným osudom.

Zaraď článok do kategórie: 

stalker

A zajtra začne plynúť môj deviaty mesiac tehotenstva. Alebo inak: deviaty mesiac pobytu v Prahe. 

Zaraď článok do kategórie: 

happyend

Neveríte na rozprávky so šťastným koncom aj v bežnom živote? Ja som uverila. A aj napriek tomu, že rozprávka sa nekončí a pokračuje novými dielmi, jedna kapitola tej mojej, príde k svojmu záveru. 

Zaraď článok do kategórie: 

odmlčanie

uff, len ako by to včera bolo, čo som vám pohltená láskou a čarom týmto mestom písala o tom, že som sem išla akoby snom oproti. Dýchať vôňu veľkomesta a nechať tú ostrosť novoty zachádzať až pod kožu. ako by to bolo len včera, čo som sa vám chválila tými záhadnými motýľmi, o mi lietali v bruchu -lebo som sa napila nápoja zvaného láska. A teraz, je to štyri mesiace čo som tu. Je po láske aj po prvotnej eufórií, dokonca aj strachu z toho, ako ma príjme tento historický skvost a ľudia v ňom. Čas plynie neskutočne rýchlo a hodiny ako by zvýšili svoje tempo. Štyri mesiace.

Zaraď článok do kategórie: 

Hladanie partnerky

Ahoj osadnici svp,

vzhladom na to, ze na svp nie je zoznamka a jedno z doporucani je napisat blog, rozhodol som sa teda napisat blog :) Kto vie, mozno sa na mna ta prava usmeje :)

Co sa tym snazim dosiahnut ? Ziskat znamost, dlhodobu ci kratkdobu .. Co vlna casu a svp privedie :)

Kedze tento blog ma byt nahrada zoznamky, asi by som mal napisat nieco o sebe. Ale zas, nemozem tu o sebe vykecat vsetko, ze ? :)

Do Prahy som prisiel z mestecka, za humnami, zvaneho Presov. Tu som zacal studovat a po studiach som tu zostal pracovat. Samozrejme v IT :)

Zaraď článok do kategórie: 

Kam na rande: BARY

Zaraď článok do kategórie: 

Odkaz na  video  ako to moze vypadat v posilovni ak si zeny a muzi vymenia svoje sposoby spravania. Hoci mam pocit ze tie rozdiely sa akosi stracaju, vid clanok : nadvaha obezita a my.

Zaraď článok do kategórie: 

Valentín!

Sofistikovaná továreň na sny od syna Vivienne Westwood, francúzske macarons s osudovým telefónnym číslom, voňavé bublinky či večera v oblakoch? Rezervujte čo najskôr, alebo si užite v piatok čaro výnimočne tichej domácnosti.

 

1. Agent Provocateur 

Ak sa aspoň trochu zaujímate o svetové dianie, určite vám neuniklo, že kabínka Agent Provocateur bola nedávno vyhlásená za absolútne najsexy miesto v NYC. V rámci valentínskeho sightseeingu by ste pražskú pobočku tohto lingerie kráľovstva rozhodne nemali vynechať.

Zaraď článok do kategórie: 

------

..tak za pár týždňov to už bude 6 rokov.. fíííííííííííí, kristaboha, to to letí.. udalosti i text sa datujú práve do spomínaného obdobia..

------

 

Na letnej. Letenské námestie. Či skôr – kúsok ďalej. Ale naozaj len o pár.. krokov behov skokov alebo takého niečoho podobného.. Je tam super lesopark. Ha! A malý bufet tiež.. Malý bufet, ale s o to väčšou terasou. A to nie akože len opticky – fakt asi veľkou – pokiaľ ma zmysly seknuté svetlami nočnej Prahy zdôraznenými odleskom od pohyblivej Vltavy až príliš neklamali.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Ilúzia v smske

 

Zaraď článok do kategórie: 

Sused

„Potrebujeme si zopár veci vyjasniť.“
Rázne vyhŕkla zo seba a zmeravela, keď si uvedomila, že pred dverami nestojí ten, kto mal „vyjasňovať“. Z kútikov úst si rukávom od župana poutierala zvyšky zubnej pasty a po vzájomnom premeraní si jeden druhého sa tichšie spýtala: „Pomôžem s niečím?“
Povedal som jej, že som prišiel odpísať stav vodomerov.
„Jasné. Prepáčte. Čítala som pred týždňom oznam na vchodových dverách. Aj vo výťahu to bolo vyvesené.“

Zaraď článok do kategórie: 

Inzeráty - Zoznámenie

Zoznámenie.

Počúvaj mám svoje roky, vlastnú postavu (originálny trup), vlasy, oči, 2ruky..- prosto v tomto ohľade som zabezpečený, seriózny, dá sa povedať – na úrovni.

Zaraď článok do kategórie: 

Po konzultaciach s kamaratmi a urcitych diskusiach na SVP, som sa rozhodol opisat svoj sposob zvadzania zien. Gramatika mi nikdy nesla a zo slohov som mal stale 4ky, tak vas prosim aby ste na tuto stranku velmi neprihliadali. Je to moj prvy clanok.

Zaraď článok do kategórie: 

Tak ďalšia nedeľná poviedka, tento krát trocha dlhšia a žhavejšia:) Rád by som pripomenul, že story vychádza z reálnej udalosti, na ktorej sa niektorí z Vás zúčastnili a možno sa v nej aj niekto nájde. Berte to každopádne s rezervou, som sa pri tom bavil proste. Trocha som sa pohral s kombinovaním faktov a fikcií, nemalo by sa to nikoho osobne dotknúť a keď náhodou áno, tak sa tomu človeku ospravedlňujem vopred a prosím ho, nech ma oboznámi so svojou pohoršenosťou Nie som spisovateľ, tak sa ospravedlňujem za tú formu ako takú a za prípadné rôzne chyby.  Dúfam, že sa pri tom pobavíte.

Zaraď článok do kategórie: 

Láska nie je všetko

Ž + M. V dobrom i zlom :-)

Nebudem tu protežovať stereotyp o archetype pohľadu mužov na vzťah. Samozrejme som presvedčený, že materiálne záležitosti sú vo vzťahu a pre vzťah veľmi dôležité, ale nemyslím si, že sú alebo mali by byť dominantné. Nemyslím si, že mesačný príjem 3 000 000 CZK prispeje k spokojnému a šťastnému vzťahu viac, než mesačný príjem 30 000 CZK, som presvedčený o opaku.

Zaraď článok do kategórie: 

Šablóny...?!

Templates - Vorlagen - Šablony - Predlošci - Šabloni - Sablonok...

Zaraď článok do kategórie: 

Dal si mi vrchol!!!

cez dlane a bez dlaní

Zaraď článok do kategórie: 

Pod perinou nehľadám prázdne chvíle ale pole plné slnečníc ktoré ma naplnia dosýta

Zaraď článok do kategórie: 

Stránky