Informácie o skončenej akcii, ako bolo, kto bol, čo zaujímave sa stalo, doplnené fotkami z fotogalérie z danej akcie.

Nouvelle Prague po tretie. Babie leto, veľa piva a skvelej muziky.

Jeseň nám každý rok prináša pestré farby, chladné počasie, no vďaka nej zažívame aj teplo domácej pohody, a ak sa pošťastí, užívame si posledné príjemné slnečné dni. Nouvelle Prague je na tom rovnako. Prináša pestrú hudbu, jemné umocnenie už tak melancholickej jesennej atmosféry, ale aj zvukové vlny plné energie, ktoré niekedy neviete dostať von z hlavy. Čo ukázal Nouvelle Prague tento rok?

Zaraď článok do kategórie: 

Nouvelle Prague znovu ukázal že vie

 

Keď niekto povie: „Poďme na festival.“, väčsina ľudí si predstaví leto, krásny deň, pivo, drinky, dobrú hudbu a nefalšovaný relax. Leto je na festivaly bohaté, no s príchodom jesene sa už akcie tohoto typu neorganizujú. Máme ale pár výnimiek, jednou z nich je Nouvelle Prague.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Grape Festival 2014, alebo, ako sa robí festival na jedničku

 

V piatok a sobotu 15. – 16. augusta bolo piešťanské letisko plné hudby a príjemných ľudí. Počasie sa tentokrát usmialo viac a okrem letnej prehánky v nie príliš letných teplotách nič dramatickejšie neprišlo. Po tomto ročníku sa Grape festival zapísal väčším písmom do zoznamu akcií typu "must go". Kto tento rok váhal a neprišiel, môže ľutovať. Chuť a lásku s ktorou je tento hudobný festival organizovaný je cítit z každej strany.

Zaraď článok do kategórie: 

Je asi len málo vecí, ktoré sú obťažkané emóciami viac než jedlo. Zoškrabávanie nenávidenej šunkovej pomazánky pod stôl v škôlke, vôňa vyprážaného karfiolu, ktorý nám ocino varieval každý večer, kým bola mama na služobke, Luckina maxitermoska s vývarom, keď som horúčkou už nevládala ani stáť na nohách… A potom varenie polnočnej marmelády v Nórsku, neporaziteľný puch kimči v chladničke môjho kórejského ex, škótska maringotka a nekonečné variácie na pasta pesto, fotky z Katkinej michelinskej cesty ako posledného želania jej umierajúceho manžela… 

Zaraď článok do kategórie: 

Predmet: Rezervácia: Komplic 14.3.

 

Dobrý deň,

rád by som zakúpil 2 lístky: sedadlo 7-8, rad 9;

Platiť nebudem. Myslím diamantovou, a ani len zlatou kreditnou kartou (tie som nechal deťom, ako sa to v podobných prípadoch zvykne robievať, všakže - a bontón.. bontón je základ) - tými nedisponujem a disponovať nebudem (samozrejme šlo o cudzie a mne bližšie neznáme deti, pretože iné nepoznám). Toľko v skratke na vysvetlenie a ospravedlnenie tejto  trápnej situácie.

Zaraď článok do kategórie: 

Slovenský bľud

/myslím, že to môže mať tak 10 rokov/

*****************************

snad se dilo podari

**************

Keď som tak raz po zotmení opäť odprevádzal priateľku domov a opäť som si so záujmom prezeral tie rôzne hybridné rasy vytvorené slovenským plebejským psíčkarstvom, resp. psíčkarským plebsom (neviem sa rozhodnúť, ktorý výraz lepšie znie), opäť ma napadla ďalšia z mojich ideí; ČO, RAZ, KEĎ budem veľký a bohatý..

Zaraď článok do kategórie: 

*Tak bol som si aj sám vedomý, že je to prinajmenšom neprehľadné, resp. aj asi s malou vypovedacou schopnosťou, lež nechcelo sa mi s tým patlať, ako sa vraví, a tak som sa s tým nepatlal, akože viem byť pohodlný až lenivý niekedy. Ale keď už som to sem vycapil, tak by sa ai patrilo aspoň nejaký ten úvod k tomu dať, takže aj vďaka Dominike som sa k tomu dotlačil.*

Zaraď článok do kategórie: 

GA GA GA GAŠTANY

GA GA GA GAŠTANY

 

Polnoc. Bili zvony. Rozšírené oči v čiernej ničotnej noci hľadali záblesk paranoje. Zármutok. Áno. Čím dlhšie žijeme, tým väčší bude náš zármutok. Pripravujme sa na obrovskú bolesť, ktorá nás čaká a je nevyhnutná.

 

-Jáu!! Ty debilakus! Hovädo sprosté do boha!- Skríkol René do noci, keď mu spolukumpán Roman mocným švihom vrhol do hlavy gaštan.

Zaraď článok do kategórie: 

vo pomerančích

..tak teda..vo těch pomerančích..

 

Bylo raz nebylo, krásný den, krásne odpoledne, orgovány kvétli, slunce svítilo, po obloze se vznášel vlažný jarní vánek. A mňě bylo tak nádherně..

 

Tak to ne, to je velká píčovina a z tohodle mého vyjádření snadt každému vyplyne, že jsem bohapustě, a co víc, kurefasky lhal.

 

Bylo vobyčejný každodenní vodpoledne. Matka přišla z práce. Donesla něco z vobchodu. Já šel se kouknut jesli snadt něco zajímavého. Jako vobvykle. Nic.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Ako sme čistili Váh

V minulom roku sme sa rozhodli vyčistiť brehy rieky Váh. Pridali sa k nám aj niekoľkí členovia SVP.

Na doleuvedenom videu ich môžte skúsiť identifikovať.

Zaraď článok do kategórie: 

Na pomedzí realít

Spomienková rekonštrukcia udalostí z 3, či 4 pomerne uletených dní kapelného pôsobenia na jednom z festivalov.  V kapele sme všetci takmer abstinenti. Toto je jediný festival, kde tomu tak nie je...

Zaraď článok do kategórie: 

Zachytili ste správu o dnešnom výbuchu v byte na Hostivaři? Bývam v byte oproti a bol som pritom...Pretože to ovplyvnilo život 3 členov našej komunity, prikladám odkaz na reportáž z miesta činu, ako som situáciu vnímal od začiatku do konca s niekoľkými obrázkami. Bývam totiž v byte oproti..

Výrobňa drog, Vietnamci a ranný výbuch vo vedľajšom byte

SvP soap o...

[ibimage==466548==Velky_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_nalavo]Včera bolo prvé tohtoročné Collégium...a tak som sa (nie len) kvôli dojmom z neho, zamyslel...devil

Zaraď článok do kategórie: 

SVP GASTO TEAM opäť zasahoval, tentokrát v Domyne ....shades_smile

 

Diskusia o Reštaurácií U Dvou Slováků je známa snáď každému, kto aspoň raz zavítal na stránku somvprahe.sk. Napísalo sa v nej toho veľa, ale osobnej skúsenosti sa nevyrovná nič. Rozhodli sme sa teda, ísť to tam vyskúšať na vlastnej koži a priniesť svetlo do tejto zápletky. Budem sa snažiť opísať to chronologicky, aby som sa v tom úplne nestratil.

Fotky z BBQ párty

Zaraď článok do kategórie: 

Ako dlhovlasy metlak prvy krat v zivote stopoval!

Zaraď článok do kategórie: 

Skvost, nájdený pod nánosmi más, všade pobehujúcich nekompromisných tínedžerov s vysielačkami a štvorlitrových popkornov, ktorých majitelia radi sŕkajú, chrúmu s otvorenými ústami a potrebujú všetko nahlas okomentovať...

(Tiež mávate občas pocit, že tie najlepšie filmy  "už boli natočené"?)

Zaraď článok do kategórie: 

Fotoblog - orchidey

imagebrowser image

Pre potešenie a inšpiráciu ponúkam k nahliadnutiu fotografie orchideí z výstavy v Botanickej zahrade.

Zaraď článok do kategórie: 

V nedelu si zopar salsa zavislakov urobilo mensiu sukromnu party, ktorej cielom bolo naucit sa robit Sushi v ritme salsy. Kombinacia to divoka, ale vysledok rozhodne stoji za to. Mozeme sa podelit aspon o unikatny a neopakovatelny recept toho chutneho a zaroven rytmickeho pokrmu :-)

 

Zaraď článok do kategórie: 

Stránky