Dnes je Európsky deň hudby a tak si dovoľujem zdieľat s Vami svoj nový hudobný videoklip natočený v Prahe, Bratislave, Nitre, Paríži. Ak by náhodou niekoho zaujal :).

Venovala som ho príbehu z francúzskej histórie, ktorý svojim odkazom zasahuje i do súčasnosti.

Liliana Elisé

https://www.youtube.com/watch?v=HeF5O_X3wYY

 

Zaraď článok do kategórie: 

Lístky na Korben Dallas v Stromovke pre členov somvprahe.sk

Charizmatická slovenská kapela Korben Dallas sa vracia do Prahy! V parku Stromovka, pod korunami stromov a na čerstvom vzduchu, zahrajú už 7. júla.

Len pre členov somvprahe.sk lístky za špecálnu cenu 290 Kč! Stačí zadať promkód SOMVPRAHE pri nákupe vstupeniek cez https://goout.net/cs/listky/korben-dallas/hofb/.

Zaraď článok do kategórie: 

Nouvelle Prague po tretie. Babie leto, veľa piva a skvelej muziky.

Jeseň nám každý rok prináša pestré farby, chladné počasie, no vďaka nej zažívame aj teplo domácej pohody, a ak sa pošťastí, užívame si posledné príjemné slnečné dni. Nouvelle Prague je na tom rovnako. Prináša pestrú hudbu, jemné umocnenie už tak melancholickej jesennej atmosféry, ale aj zvukové vlny plné energie, ktoré niekedy neviete dostať von z hlavy. Čo ukázal Nouvelle Prague tento rok?

Zaraď článok do kategórie: 

V Praze, dne 15. 9. 2015

 

Nouvelle Prague zveřejňuje jména zahraničních showcasových kapel a program konference

 

Zaraď článok do kategórie: 

V Praze, dne 2.9.2015

 

Headlinery letošního Nouvelle Prague budou Kadebostany

a Lenka Dusilová s Baromantikou

 

Zaraď článok do kategórie: 

 

 

 

 

 

V Praze, dne 9.6.2015

 

 

Nouvelle Prague obdržel ocenění YMCA i v letošním roce,předprodej delegátských pasů zahájen

 

Zaraď článok do kategórie: 

Dlho som sem nič nepridala. A keď som tak rozmýšľala, čím by som vás zaujala, vzdala som to. V kinách letí 50 odtieňov sivej a moje jarné zapálené lýtka, sa na  ľahké porno s „príbehom bez pointy“ nejak  nechytytajú.  Ale predsa len sa snažím nejaký ten odtieň mňa vrhnúť na vás, aby ste sa aspoň trochu (možno) pobavili, chytili za hlavu, alebo vytiahli zo zásuvky vreckovku a poplakali ste si nad mojím žalostným osudom.

Zaraď článok do kategórie: 

Nouvelle Prague znovu ukázal že vie

 

Keď niekto povie: „Poďme na festival.“, väčsina ľudí si predstaví leto, krásny deň, pivo, drinky, dobrú hudbu a nefalšovaný relax. Leto je na festivaly bohaté, no s príchodom jesene sa už akcie tohoto typu neorganizujú. Máme ale pár výnimiek, jednou z nich je Nouvelle Prague.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Posadte sa, spravte si svoj oblubeny  napoj, uvolnite sa... zavrite oci a doprajte si chvilku relaxu.

Mozete sa naladit na svojich predkov a na kus slovenskej domoviny pri pocuvani a sledovani nasledujuceho videa. Niekedy pri vsetkych starostiach a povinnostiach, ktore clovek ma a pri vsetkom co od neho ludia ocakavaju je potreba sa vratit nacerpat inspiraciu a energiu k zakladom / korenom.

Este raz zelam vsetkym prijemnu nedelu. Pocasie je presne take ako ma byt ;)

Zaraď článok do kategórie: 

Grape Festival 2014, alebo, ako sa robí festival na jedničku

 

V piatok a sobotu 15. – 16. augusta bolo piešťanské letisko plné hudby a príjemných ľudí. Počasie sa tentokrát usmialo viac a okrem letnej prehánky v nie príliš letných teplotách nič dramatickejšie neprišlo. Po tomto ročníku sa Grape festival zapísal väčším písmom do zoznamu akcií typu "must go". Kto tento rok váhal a neprišiel, môže ľutovať. Chuť a lásku s ktorou je tento hudobný festival organizovaný je cítit z každej strany.

Zaraď článok do kategórie: 

Zaraď článok do kategórie: 
Vylosovali sme vyhercov sutaze na koncert Andreja Sebana v Lucerna Music Bare, ktory sa kona v utorok 15. 10.
 
Na sutaznu otazku: Keby ste boli Andrej Seban, aka by bola idealna zostava kapely ktoru by ste si poskladali, sa nam zislo vela zaujimavych odpovedi.
 
Vyberame zopar :) 
 
  • bicie: Martin Valihora, klavír: Jaro Filip , gitara: Andrej Šeban, basgitara: Oskar Rozsa, spev: Jana Kirschner
Zaraď článok do kategórie: 

Bývam v Prahe niečo vyše dvoch rokov a za tých pár rokov som už niečo málo pobehala po koncertoch, ale aj tak si myslím, že tu je k mání viac klubov, ktoré jaksi unikli mojej pozornosti - trebars nejako menej vychytené, ktoré napriek tomu stoja za zmienku:) Týmto teda všetkých vyzývam, aby prispeli svojimi skúsenosťami, alebo ma (aj ostatných) informovali o iných dobrých kluboch, ktoré stoja za návštevu:)

Zaraď článok do kategórie: 

 

Ahojte, s organizátormi dnešného koncertu Pavla Hammela sme dohodli specialnu akciu pre SomvPrahe.sk - na jeden lístok mozu ist na koncert 2 ľudia. 

Staci pri vchode kde sa trhaju vstupenky ukazat jednu vstupenku a povedat, ze ste zo SomvPrahe.sk

Zaraď článok do kategórie: 

Druhá skúsenosť...

Štvrtok  7.6.2012

Zaraď článok do kategórie: 

 

Zaraď článok do kategórie: 

"Mám rád punk-rock. Mám rád baby s tajomnými očami. Mám rád drogy (ale telo a myseľ mi nechcú dovoliť, aby som ich bral.) Mám rád vášeň. Mám rád vinyl. Rád sa cítim vinný za to, že som americký biely muž. Rád spím, rád sa posmievam malým štekajúcim psom a zaparkovaným autám. Mám rád úprimnosť. Ja nie som úprimný."

Kurt Cobain

                                                [ibimage==482302==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null]

 

Zaraď článok do kategórie: 

OZ NOY[ibimage==482016==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Nezarovnavat]"Je to Jazz, ibaže to tak neznie."

Tak to sú slová, ktorými opisuje gitarista Oz Noy svoju hudbu,ktorú sa mu úspešne darí produkovať a vydávať dnes už v piatich albumoch. Štyri štúdiové a jeden z koncertu.

Zaraď článok do kategórie: 

Výhercovia súťaže o vstupenky na pondeľnajší koncert Tublatanky sú vylosovaní! :)

Zaraď článok do kategórie: 

Na pomedzí realít

Spomienková rekonštrukcia udalostí z 3, či 4 pomerne uletených dní kapelného pôsobenia na jednom z festivalov.  V kapele sme všetci takmer abstinenti. Toto je jediný festival, kde tomu tak nie je...

Zaraď článok do kategórie: 

Stránky