Čo je nové na SOMvPRAHE.sk

Naša nová verzia SomvPrahe.sk sa utešene dostáva do finálnej fázy, a aj keď v sekciách komunita a články nás čaká ešte dosť práce, tak som rád, že sekciu spolujazda môžem ako prvú označiť za už naozaj dobre použiteľnú, plnú nových užitočných funkcií a odladenú bez chýb.

A čo všetko sa teda zmenilo? Za posledných 6 mesiacov plných náročnej práce primárne na zlepšovaní a odlaďovaní spolujazdy som pridal cez 100 menších a väčších vylepšení. V tomto článku sa zameriam na tie najzaujímavejšie. 

Sú to tieto:

Zaraď článok do kategórie: 

Slovenske špeciality

Mate chuť na cigansku bravčovu pečienku , Lokše , Slovenske´ varené víno ??? Ak áno stačí prísť na namestie Republiky na vianočné trhy ( oproti OC Kotva)????????????????????

Zaraď článok do kategórie: 

Titanic

Vždy všetko pokazím. Keď mi dáš do ruky nerozbitnú guľu tak ju rozbijem. Nahlas vyslovujem pripomienky k tým chleboidným teniskám a legínam na zle odfarbenej blondýne, čo chúďa zjedlo až moc burgerov z káefcéčka - a kazím jej mienku o jej dobre myslenom autfite na jej prvé rande s chlapcom z nejakej zufalej, ale nádejnej zoznamky. Za to si môže ona . Rovnako ako ja za všetky moje pokazené vzťahy nevzťahy. musím byť stále do niekoho zamilovaná. A keď nie, niečo so mnou nieje v poriadku a mala by som navštíviť ortopéda. Alebo psychiatra?!

Zaraď článok do kategórie: 

Dlho som sem nič nepridala. A keď som tak rozmýšľala, čím by som vás zaujala, vzdala som to. V kinách letí 50 odtieňov sivej a moje jarné zapálené lýtka, sa na  ľahké porno s „príbehom bez pointy“ nejak  nechytytajú.  Ale predsa len sa snažím nejaký ten odtieň mňa vrhnúť na vás, aby ste sa aspoň trochu (možno) pobavili, chytili za hlavu, alebo vytiahli zo zásuvky vreckovku a poplakali ste si nad mojím žalostným osudom.

Zaraď článok do kategórie: 

stalker

A zajtra začne plynúť môj deviaty mesiac tehotenstva. Alebo inak: deviaty mesiac pobytu v Prahe. 

Zaraď článok do kategórie: 

happyend

Neveríte na rozprávky so šťastným koncom aj v bežnom živote? Ja som uverila. A aj napriek tomu, že rozprávka sa nekončí a pokračuje novými dielmi, jedna kapitola tej mojej, príde k svojmu záveru. 

Zaraď článok do kategórie: 

odmlčanie

uff, len ako by to včera bolo, čo som vám pohltená láskou a čarom týmto mestom písala o tom, že som sem išla akoby snom oproti. Dýchať vôňu veľkomesta a nechať tú ostrosť novoty zachádzať až pod kožu. ako by to bolo len včera, čo som sa vám chválila tými záhadnými motýľmi, o mi lietali v bruchu -lebo som sa napila nápoja zvaného láska. A teraz, je to štyri mesiace čo som tu. Je po láske aj po prvotnej eufórií, dokonca aj strachu z toho, ako ma príjme tento historický skvost a ľudia v ňom. Čas plynie neskutočne rýchlo a hodiny ako by zvýšili svoje tempo. Štyri mesiace.

Zaraď článok do kategórie: 

MOVIE coffee & club

Hledáte místo kam si zalézt na čaj, kafíčko, koktejl nebo něco malého k jídlu? Jste v centru Prahy a nechcete za to utratit moc peněz? Tak přijďte do MOVIE, jsme kousek od Václaváku, jedna stanice tramvaje Jindřišská, nebo 5 min pěšky msn_wink.gif  Přesně Senovážné náměstí 18. Otevřeno: Po - Pá  9:00-21:00,  So - Ne  11:00-21:00

Zaraď článok do kategórie: 

Ahoooj!

Včera sme mali ďalšie zasadnutie organizačného výboru, ktorý pre vás pripravuje úžasnú maškarnú akciu, ktorá sa koná 17. 11.

Podtitul a téma celej našej maškarnej akcie je rozprávka a film.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahojte,

Počet šoférov aj spolujazdcov nám krásne každým mesiacom rastie, a spolujázd je každým mesiacom viac a viac. A tak som sa cez víkend po dlhšom čase na ňu pozrel trocha viac z blízka, a čo to vylepšil.

Nejedná sa ale o žiadne revolučné zmeny, to si myslím netreba, spolujazda funguje na SomvPrahe.sk spoľahlivo. To čo bude vidno, sú skor malé funkčné a dizajnové drobnosti, a ktoré prispejú k spríjemneniu a sprehľadneniu používania spolujazdy.

Vylepsenia pre soferov

Zaraď článok do kategórie: 

Skvelá novinka na začiatok nového týždňa. 

Neštátna zubná ordinácia COOL LOOK

Zaraď článok do kategórie: 

Nová éra SvP

[ibimage==481167==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]Priznám sa, som fascinovaný. Fascinuje ma len tak klikať po SomvPrahe.sk a kochať sa tým, ako rýchlo sa to všetko načíta. Niečo podobné bolo vždy len až nepredstaviteľná fantázia, pomalosť SvP bol ako taký balvan na mojej nohe, ktorý ma za posledné roky ťahal, alebo gniavil, a tým brzdil rozvoj stránky. Balvan je teraz preč, ja sa kochám, a tá objaviaca sa ľahkosť vo mne ma znovu motivuje rozmýšlať čo ďalej.

Opäť mám zrazu a znovu chuť to tu poriadne nakopnúť, realizovať niečo z toho množstva nápadov ktoré sme za tie roky spolu povymýšlali.

Zaraď článok do kategórie: 

Po tých rokoch, keď som mal pocit, že naše SomvPrahe.sk je každý mesiac pomalšie a pomalšie, som už pomaly ani nedúfal, že sa to zlepší. Teda dúfal som, ale s malou dušičkou.

Vnímal som to ja, aj vy, a pomerne časté komentáre boli o tom, že to ide zúfalo pomaly, či o tom, že rýchlosť portálu odrádza od návštevy či aktívneho života na stránke, lebo vydržať načítanie niektorých stránok bolo občas mimoriadne náročné.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahojte,

pred vianocami sme Vám priniesli informáciu o tom, že sa nám podarilo dokončit mobilnú aplikáciu, o týme ľudí, ktorí sa na vývoji podielali a ich príbehu. Ak ste túto správu nezaznamenali tak ju najdete tu http://www.somvprahe.sk/blog/mobilna-aplikacia-som-v-prahe-dalsi-vianocny-darcek-je-tu

Avšak v čase uverejnenia prvého článku ešte neboli dostuné všetky platformy. Je nám potešením, že môžeme oznámiť, ze všetky platformy sú dostupné od 31.1.2012.

Zaraď článok do kategórie: 

 

Drahí priatelia,

portál SomVPrahe.sk ovplyvňuje mnohým z nás každodenný život v Prahe. Pomáha nám organizovať si voľný čas, cestu domov formou spolujazdy, či jednoducho komunikovať medzi sebou formou správ.

Pretože pristupujeme stále častejšie na internet prostredníctvom mobilov a veľkosť obrazovky mobilu je predsa len obmedzená, rozhodli sme sa pre zvýšenie pohodlia vyvinúť mobilnú aplikáciu pre náš portál.

[ibimage==478353==Velky_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_nalavo]

[ibimage==478002==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]Mám vianočný darček pre všetkých z vás čo používate spolujazdu.

Konečne sme dokončili a spustili hodnotenie šoférov a spolujazdcov!

Okrem toho sme sprehľadnili kalendár, a pridali asi milión ďalších nových vylepšení. Užívajte a tešte sa s nami!  

 

Zaraď článok do kategórie: 

Proti ZRUSENIU PENDOLINA do BA !!!

Zaraď článok do kategórie: 

vyhercovia nasej sutaze + vyber najlepsich odpovedi teeth_smile.gif

Zaraď článok do kategórie: 

Program sobotnej halloweenskej / maskarnej party je kompletny + SUPER BONUS

Super info na poslednu chvilu! Kazdy ucastnik nasej sobotnej akcie dostane zadarmo vstup na nedelny beneficny hudobny festival kde vystupi Ivan Tasler & IMT Smile, Cechomor, Janek Ledecky, Monika Absolonova, Marketa Poulickova a dalsi.

Zaraď článok do kategórie: 

Zmeny a novinky na stránke

[ibimage==475818==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]SomvPrahe.sk je nasa pekna stranka, ktora je tu pre nas, a mala by vytvorit pre nas na internete take miesto, aby nam vsetkym pomahalo a sprijemnovalo zivot v Prahe co najviac.

Rad by som s vami viac komunikoval, ake zmeny na stranke sa deju, chystaju, ci ake by ste tu najradsej videli.

Tu su teda novinky a zmeny na stranke, ktore som spravil za cca posledne 2 mesiace. Tesim sa na vase komentare ci pripomienky.

Zaraď článok do kategórie: 

Stránky