Hľadám byt na prenájom - 4+kk od 10. 5. 2017

Dobrý deň, pár hľadá niekoho, kto by zdieľal bývanie v rodinnom dome so záhradou pre psy. Pokiaľ by mal niekto záujem alebo vedel o niečom, radi sa stretneme a preberieme to osobne. Vďaka. Peter a Zuzana

Prenájom izby - samostatná od 5. 11. 2017

Neprůchozí zařízený (možno i nezařízený) pokoj 15m2+5m2 balkon v prostorné novostavbě RD. Dobré spojení do centra: bus na metro C Kobylisy, vlak na metro C Holešovice, na Podbabu(metro A Dejvická), na metro B Náměstí Republiky. Optimální pro dopravu na Prahu 1, 6, 7, 8, 9. K dispozici zahrada, terasa s grilem a zahradním nábytkem, kulečník(pool), parkovací místo, obývák s TV, internet, 2xkoupelna+wc, plně vybavená kuchyň s troubou, sporákem, myčkou, mikrovlnkou, varnou konvicí, tousterem, lednicí, mrazákem, po dohodě k dispozici i vinotéka.

Hľadám byt na prenájom - 3+kk od 1. 10. 2016

Sme rodinka s jedným 5.ročným dieťatom a hľadáme byt alebo bytovú jednotku v rodinnom dome, ideálne v okolí Veľká Chuchle Malá Chuchle a blízke okolie na dlhodobý podnájom. Sme nefajčiari, bez domáceho zvieratka, manžel je elektrotechnik a vie pomocť s drobnými domácimi opravami:) Máme radi prírodu a pozitívne naladených ľudí. Dakujem

Prenájom izby - samostatná od 1. 9. 2016

Nefajčiar ! Samostatna izba 6x4 m v plne vybavenom byte. Internet. park Riegrovy sady 3 minuty. Metro Jiriho z Podebrad 3 min.

Prenájom izby - samostatná od 1. 7. 2016

Od 1.7. hľadáme podnájomníka do nepriechodnej izby na Hůrke. V byte bývajú tri pracujúce osoby, preto je pre nás naprijateľnejšia tiež pracujúca, nekonfliktná osoba so zmyslom pre kľud a poriadok. Byt je komplet vybavený. WIFI samozrejmosťou. Dostupnosť na metro do 3 min. (linka B, stanica Hůrka).

Hľadám byt na prenájom - 3+kk od 1. 8. 2016

Ahojte, hľadáme si s bratom podnájom. Potrebujeme: - dve samostatné izby (prosím, normálnej veľkosti alebo fakt veľké, nie také tie kutičky:) ). - vybavenú kuchyňu v dobrom stave - taký byt / dom, kde môžeme mať aj psa (stredne veľký, vychovaný) Na lokalite nezáleží - najmä vtedy, keď ide o rodinný dom. Cena so všetkým do 20.000, ideálne do 15.000. Nasťahovať sa môžeme od septembra, ale aj s augustom si poradíme :) Vopred dík.

Prenájom bytu - 4+1 od 17. 4. 2016

http://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/347906-nabidka-pronajem-bytu-podebradova-lysa-nad-labem

Prenájom bytu - 4+1 od 1. 4. 2016

bla bla