Lístky na Korben Dallas v Stromovke pre členov somvprahe.sk

Charizmatická slovenská kapela Korben Dallas sa vracia do Prahy! V parku Stromovka, pod korunami stromov a na čerstvom vzduchu, zahrajú už 7. júla.

Len pre členov somvprahe.sk lístky za špecálnu cenu 290 Kč! Stačí zadať promkód SOMVPRAHE pri nákupe vstupeniek cez https://goout.net/cs/listky/korben-dallas/hofb/.

Zaraď článok do kategórie: 

Keď začal pred 4 či 5. rokmi Signal festival, bol som nadšený. Zauímavé mappingy, svietiace objekty, originálne nápady so svetlom. Každý ďalší ročník mi prišiel lepší a lepší. Teda, ten minuloročný mám pocit, že ma už nezaujal až tak moc.

No a tento rok?

Clé zle. Šialené davy ľudí v celom meste v kombinácii s poväčšine nezaujímavými projektami, rozťahanými po celom meste.

Zaraď článok do kategórie: 

Naša nová verzia SomvPrahe.sk sa utešene dostáva do finálnej fázy, a aj keď v sekciách komunita a články nás čaká ešte dosť práce, tak som rád, že sekciu spolujazda môžem ako prvú označiť za už naozaj dobre použiteľnú, plnú nových užitočných funkcií a odladenú bez chýb.

A čo všetko sa teda zmenilo? Za posledných 6 mesiacov plných náročnej práce primárne na zlepšovaní a odlaďovaní spolujazdy som pridal cez 100 menších a väčších vylepšení. V tomto článku sa zameriam na tie najzaujímavejšie. 

Sú to tieto:

Zaraď článok do kategórie: 

bla bla

Zaraď článok do kategórie: 

Autobus plný príbehov

SomvPrahe.sk spravilo peknú filantropickú aktivitu, ktorá mala aj veľkú mediálnu odozvu. Pre všetkých ktorí z logistických či finančných dôvodov nemohli ísť voliť v druhom kole prezidenta SR, sme sa s kamarátmi zozbierali na čiastku 18 000 Kč, a prenajali sme na vlastné náklady celý autobus, ktorý odviezol v piatok, v predvečer volieb 50 ľudí z Prahy do Bratislavy.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahojte,

Počet šoférov aj spolujazdcov nám krásne každým mesiacom rastie, a spolujázd je každým mesiacom viac a viac. A tak som sa cez víkend po dlhšom čase na ňu pozrel trocha viac z blízka, a čo to vylepšil.

Nejedná sa ale o žiadne revolučné zmeny, to si myslím netreba, spolujazda funguje na SomvPrahe.sk spoľahlivo. To čo bude vidno, sú skor malé funkčné a dizajnové drobnosti, a ktoré prispejú k spríjemneniu a sprehľadneniu používania spolujazdy.

Vylepsenia pre soferov

Zaraď článok do kategórie: 

Už sme to napísali na náš Facebookový profil SomvPrahe.sk, ale uvádzame to aj tu pre všetkých, ktorí nie sú na FB, alebo ktorí ešte nie sú našimi fanúšikmi na FB 

Krátky rozhovor o SomvPrahe.sk pre Slovenský rozhlas 

http://www.youtube.com/watch?v=w7YuBr-o9q8

 

Zaraď článok do kategórie: 

Nová éra SvP

[ibimage==481167==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]Priznám sa, som fascinovaný. Fascinuje ma len tak klikať po SomvPrahe.sk a kochať sa tým, ako rýchlo sa to všetko načíta. Niečo podobné bolo vždy len až nepredstaviteľná fantázia, pomalosť SvP bol ako taký balvan na mojej nohe, ktorý ma za posledné roky ťahal, alebo gniavil, a tým brzdil rozvoj stránky. Balvan je teraz preč, ja sa kochám, a tá objaviaca sa ľahkosť vo mne ma znovu motivuje rozmýšlať čo ďalej.

Opäť mám zrazu a znovu chuť to tu poriadne nakopnúť, realizovať niečo z toho množstva nápadov ktoré sme za tie roky spolu povymýšlali.

Zaraď článok do kategórie: 

Zmeny a novinky na stránke

[ibimage==475818==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]SomvPrahe.sk je nasa pekna stranka, ktora je tu pre nas, a mala by vytvorit pre nas na internete take miesto, aby nam vsetkym pomahalo a sprijemnovalo zivot v Prahe co najviac.

Rad by som s vami viac komunikoval, ake zmeny na stranke sa deju, chystaju, ci ake by ste tu najradsej videli.

Tu su teda novinky a zmeny na stranke, ktore som spravil za cca posledne 2 mesiace. Tesim sa na vase komentare ci pripomienky.

Zaraď článok do kategórie: 

Už som to písal v skratke v komentári k danej akcii, ale nedá mi to, to nerozviesť ešte v blogu. To čo sa stalo totiž považujem za smutný príklad nezvládnutia organizovania akcie v Prahe a za zlyhanie marketingu a firemnej komunikácie v Gas familia.

V piatok mala byť v Prahe veľká udalosť. Koncertoval tu v rámci promo akcie Spišskej hrušky Richard Muller a Desmod. Že ste o tom nevedeli?

Nie ste sami, aj my sme sa o tom dozvedeli len 2 týždne pred začiatkom. Spätné sme sa dopočuli, že niektorí štastlivci našli info na niektorých zastávkach MHD, ale inak nikde žiadne promo akcie nezaregistrovali.

Zaraď článok do kategórie: