Tak ako asi kazdy z nas sa vydavam niekedy domov, niekto castejsie niekto menej casto, niekto autom, niekto vlakom, autobusom...
Po ceste, a teraz myslim autom, sa moze vselico prihodit. Kedze mam cerstvu a velmi negativnu skusenost tak by som sa s vami chcel podelit o niekolko ponauceni ktore som si z toho celeho procesu zobral (detaili budu nizsie) a ze ten proces trval dlho:

1. Trust no one (neverte nikomu)
2. Dokumentujte
3. Mluviti stribro mlceti zlato
4. Nic nepodpisujte na mieste
5. Budte aktivny (nie na mieste) a rozporujte hluposti

Zaraď článok do kategórie: 

Moje meno je Tóno a chcem si kúpiť motocykel značky Babetta, najlepšie bez náteru, lebo si ju chcem sám namalovať a vyfarbiť, garážovanú a s dvoma novými kolesami – „novými“ by som rád podtrhol - , aby som nemal problém pri rýchlejšej jazde po rovnej ceste a náročnejšej jazde pri rieke a v lese - aj s náhradnými gumami, ak pôjde o Mišelinny (nemusí byť najnovší druh čo chodí na reklamách), ps:o húkačku nestojím (mám). Aj odrazko mám, to si tiež nechaj.

Zaraď článok do kategórie: 

Pomoc !Najde sa tu nejaky sikovny automechanik, ktory by mi vymontoval staru autobateriu a namontoval novu? Mam Volkswagen Golf Variant TDI. Na cene sa urcite dohodneme. 773698479

Auto v Prahe

Ako to v Prahe funguje s kúpou (ojazdeného) auta? Čo treba na získanie SPZ? Moje skúsenosti sú v tomto blogu... 

Zaraď článok do kategórie: 

Ako možno viete, nakupovať autá v iných krajinách EU sa často dosť oplatí. Rozdiely na niektorých modeloch sú aj vyše 100 000 Kč oproti nášmu trhu. Keďže sa mi nedávno podarilo všetky úskalia spojené s dovozom auta prejsť, rozhodol som sa o tieto skúsenosti podeliť, možno pomôžu niekomu, kto by rád vedel, čo všetko takýto nákup obnáša.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahojte "neřidiči"

Naša únia, naši cajti, naše vodičáky, naše starosti.

Zaraď článok do kategórie: