Výborné potraviny z Francúzska a Talianska za veľkoobchodné ceny dostupné pre všetkých

Naši kamaráti zo Školy varenia - Chefparade nedávno otvorili obchod, kde predávajú výborné potraviny a suroviny, ktoré dovážajú pre svoje kurzy a do svojho Chefparade obchodu z Francúzska a Talianska. A najlepšie na tom je, že všetky tieto chuťovky predávajú za veľkoobchodné ceny a dostupné pre všetkých.

Obchod sa volá Chefparade warehouse

Majú tam perfektné vína, parmazán, paštiky (zajačie, kačacie, diviačie...), olivové oleje, gaštanové pyré, pesto, ryžu na pravé talianske rizoto, skvelé cestoviny, sušené paradajky v oleji, piškóty na tiramisu, kávu, morskú soľ a ďalšie skvelé veci. Všetko mimoriadne kvalitné.

Predávajú to za veľmi priaznivé ceny. Filozofia je, že čím viac si toho nakúpite, tým lacnejšie to máte. Všetky potraviny sú trvanlivé a nie je problém si kúpiť viac do zásoby a tak ušetriť, alebo sa dohodnúť s kamarátmi a spraviť spoločne nákup pre viacerých.

Ja som spravil veľký nákup v piatok, hneď mi to aj doviezli (pri nakupe nad 1 tisic je doprava zdarma), dnes idem domov do Bratislavy, tak som nakúpil veci aj pre našich, mám olivové oleje, kopu paštík(terín), tri som už stihol od piatku zjesť :), pestá, parmazány, gaštanové pyré, a veľa vín angel_smile.gif Tu je môj nákup:

 

Tu je ukážka niektorých produktov z Chefparade warehouse

 


Kompletný sortiment nájdete na http://www.chefparade-warehouse.cz/

Zaraď článok do kategórie: