SvP Mobilná aplikácia - konečne dostupná pre všetky 3 platformy

Ahojte,

pred vianocami sme Vám priniesli informáciu o tom, že sa nám podarilo dokončit mobilnú aplikáciu, o týme ľudí, ktorí sa na vývoji podielali. Ak ste túto správu nezaznamenali tak ju najdete tu http://www.somvprahe.sk/blog/mobilna-aplikacia-som-v-prahe-dalsi-vianocny-darcek-je-tu

Avšak v čase uverejnenia prvého článku ešte neboli dostuné všetky platformy. Je nám potešením, že môžeme oznámiť, ze všetky platformy sú dostupné od 31.1.2012.

Aktuálne usilovne pracujeme na tom aby sme Vám priniesli ďalšiu funkcionalitu v podobe prehladu o najnovších akcíách a možnosti sa na ne prihlásit z mobilu. Ďalšou fukciou, ktorá bude v blízkej budúcnosti dostupná bude systém pre nahlasovanie chýb, ktorý je príamo uřcený na tento účel a bude viac prehladný pre Vás pri zadávani chyby ale požiadavku o novú funkcionalitu. Jedná sa o systém Atlassian JIRA. Aktuálne ak nám chcete nahlásiť nejakú chybu alebo požiadavok na nové funkcie, použite prosím nasledujúci dotazník http://www.surveymonkey.com/s/BNM8YNB.

Taktiež začala fungovat stránka http://www.somvprahe.sk/svpmobileclient-cs kde sú všetky informácie o aplikačke, linky na stiahnutie, popis licencie a odkazy na zdrojové kódy. Áno aplikačka je open source, to znamená, že ak si myslíte, že viete nejakú časť kódu napísať lepšie, dajte nam to vediet, pripadne rovno urobte push do gitu. Push nebude automatický a musí prejsť zrevidovaním nami, ale ak je lepší bude tam. Na túto stranku bude veľmi skoro odkaz niekde v hornej časti SvP.

No a kde a ako nájdete mobilné aplikácie? Stačí kliknut na obrázok systému vašeho telefónu a budete presmerovaní do marketu danej platformy.

[ibimage==478908==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null] [ibimage==478909==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null] [ibimage==478910==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==null]

 

Navštívte nás na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Som-v-Prahesk-Mobiln%C3%A1-aplik%C3%A1cia/138207926291405 a sledukte zmeny :)

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (5)

 • Obrázok používateľa morgan
  Ked sa budem nudit (co sa
  morgan

  Ked sa budem nudit (co sa isto budem, ale neviem kedy lebo mam teraz nieco rozpracovane :-)) tak spravim verziu v Qt pre Nokie so Symbianom.

  feb 06, 2012
 • Obrázok používateľa bassline
  Preco ste sa pustili do
  bassline

  Preco ste sa vlastne pustili do mobilnej aplikacie a nie do upravy webu aj pre mobilne zariadenia ?

  sep 21, 2013
 • Obrázok používateľa sven
  mna by skor zaujimalo kedy sa
  sven

  mna by skor zaujimalo kedy sa fixne verzia pre iphone/ipad aby nepadala.. tusim tam ta buga je uplne odzaciatku a tym je ta aplikacia nepouzitelna.. 

  sep 21, 2013
 • Obrázok používateľa EskiMag
  Sven, tá appka už nie je v
  EskiMag

  Sven, tá appka už nie je v store. Aby tam bola, tak je potrebné zaplatiť $99 na rok. To pre mňa vôbec nie je zaujímavé, keďže SvP už používam v podstate len na spolujazdu a okrem toho sa za mesiac sťahujem do Bratislavy. Nehovoriac o tom, že API poriadne nefunguje, resp. poskytuje minimum metód, čo by sa malo zlepšiť "veľkým upgradom SvP", ktorý už je polroka in progress... Ale keby si veľmi chcel, tak mi môžeš ten developer účet zasponzorovať a ja to fixnem. :-) A keby si chcel ešte viac, tak sú zdrojáky: https://github.com/SomVPrahe/SvPMobileClientIOS

  sep 23, 2013
 • Obrázok používateľa mato
  a kde su tie appky dostupne ?
  mato

  ci uz to vsetko umrelo ? :-/

  sep 22, 2013