stalker

A zajtra začne plynúť môj deviaty mesiac tehotenstva. Alebo inak: deviaty mesiac pobytu v Prahe. 

Sedím v práci za počítačom, zavalená papiermi a vreckovkami, pred chvíľou na mňa dorazil stav smútku, bezmocnosti a únavy. A tak som si začala trochu stalkovať bývalých, budúcich, bývalé mojich bývalých a tak. Poznáte to. Chcete sa zabaviť pri pohľade na niektoré ošarpané nádhery-  (ktoré v skutočnosti ani nie sú také škaredé, ako ich opisujete, ale JEDNODUCHO SÚ ŠKAREDÉ. Pre vás. Bodka.) - sa vám začínajú pri tvári zjavovať jemné vrásky a kútiky pier sa vám posunuli do úrovne otvorenej hlavy Lucky Bílej. Postupne sa preklikávate k jednoduchým dievkám z malebných lazov, ktoré majú v profile uvedené zamestnanie typu: LW, zlatkopky s.r.o.  - a samozrejme, fotku tomu zodpovedajúcu: je len hlava a to ostatné. Krk pre tukový vačisko budete hľadať márne. Usmievavé selfie v novej kúpelni a otvoreným wc nenechá chladného ani.. hm, neviem. Ale však čo, možno má dievča dobré srdiečko..

Hups, kto sa mi to tu zjavil? Chalanisko, s ktorým som sa spoznala a veľkým štýlom žil pre módu. ( asi preto nosil to žlté tričko s Gate-u štyri týždne v kuse, neviem) Otváram profil. Uch. Zomrel mu otec. Stalkujem ďalej. Zo dňa kedy mal mať pohreb pridáva chalan - alebo nazvyme ho módny guru - fotku z nejakej teplej party, kde sa lepil na Dja. Chudák otec, musí sa v hrobe obracať. Uf, čo to tu je?  "Všetko najlepšie k narodeninám ti praje mamina a tatino" Hm, ozval sa mŕtvy otec zo záhrobia, alebo si syn pochoval otca pred cestou do NY na fashion week, keby to náhodou potom nestihol? Určite, s jeho Helo, i wan yu môže letiet akurát tak z výškovej budovy. Bez padáku, samozrejme. 

Začalo ma baviť stalkovať tak neprestávam. Dostávam sa do profilu jednej nemenovanej známej, zdrvenej z rozchodu. Utrem si slzu po tom, ako z jej statusov zistím, že jej život už viac nemá zmysel a idem ďalej. Pred tromi týždňami pridala nejaku strašne hot body sexy photo. Otváram.   Musím vidieť v plnom rozlíšení. Čierno-biela fotka, odseknuté štyri prsty a cez polovicu fotky logo autora. Stalkujem ho. Samozreme umelo vytvorená fun-page. Umelci. Chi-chi-chi.  Stačí posunúť myšku trošíčku viac dolu ako by dievča, alebo pardon, umelkyňa, očakávala a tramtatatá... pred tromi mesiacmi si kúpila foťák, založila fun page a celkom hustým štýlom si ide. Teda nejde.

 

Asi som dnes celkom hnusná, krutá a povrchná. 

No a čo.

Lepšia už nebudem.

Ale náladu mám stokrát lepšiu ako ráno. 

Mŕtvy otec. Zlatokopky s.r.o., Fotogaléria umelkyne Môžešbyťakokolvekpeknáajtakťanatejfotkepokazím

 

a čo by spravilo náladu vám? 

lajkujte a komentujte a ja sa možno nabudúce polepším :D 

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (3)

 • Obrázok používateľa naháč
  Mne spravilo náladu
  naháč

  Mne spravilo náladu prečítanie tohto blogu :D Vždy je fajn "stretnúť" niekoho s podobným pohľadom na okolie.

  jan 31, 2015
 • Obrázok používateľa gustonator
  ...
  gustonator

  Haha, toto vidim na KsichtKnižke každy deň a mám na to rovnaký názor. 
  Či uz na Emocionálne statusy zbierajuce páčiky alebo na wannabe fotografov :D

  feb 02, 2015