Príprava maškarnej akcie - máme už DJ/moderátora a veľa super cien do súťaží!

Ahoooj!

Včera sme mali ďalšie zasadnutie organizačného výboru, ktorý pre vás pripravuje úžasnú maškarnú akciu, ktorá sa koná 17. 11.

Podtitul a téma celej našej maškarnej akcie je rozprávka a film.

Na niekoľkohodinovom stretnutí sme vyriešili sme dosť zásadných vecí. Z tých najdôležitejších asi to, že už máme DJa a moderátora (v jednej osobe). Náladu na akcii bude roztáčať DJ Sajmon, známy slovenský DJ, ktorý hrá napr. na Slovákovici.

Akú hudbu by ste na akcii chceli počúvať a ktorú by sme mali mať pripravenú v playliste, nám môžete písať sem do diskusie.

Ďalej sa k nám do týmu pridal Rasťo, ktorý nám pomáha s pripravovaním a vytváraním kulís, resp. s upravením priestorov Chefparade a s vytvorením tej správnej atmosféry. Boli sme sa pozrieť v priestoroch, kde sa akcia bude konať, aby sme si všetko mohli lepšie predstaviť a pripraviť nápady na kulisy a výzdobu.

Pri vstupe dostanete lístok, ktorého grafickú podobu pripravuje naša Lea-Woodcat. Lístok bude mat viacero funkcií, takze ho počas večera ešte viackrát využijete. Okrem toho dostanete welcome drink a prekvapenie thumbs_up.gif. Pre tých, ktorí by chceli lístok mať skôr, bude zrejme možné ho poslať emailom.

Počas akcie pre vás chystáme kopu zábavy, občerstvenie (ešte upresníme), a super súťaže. Tá najdôležitejšia bude o to, kto má najlepšiu masku (kategórie jenotlivec a skupina), ale budú aj ďalšie a samozrejme tombola.

Máme pripravené super ceny. Je ich veľa a sú tak super, že si zaslúžia samostatný článok, ktorý vyjde čoskoro. Buďte pripravení a nažhavení! :)

Organizátorská škvadra, aj keď samozrejme v maskách, bude viditeľne označená, aby bolo jasné, že sú organizátori, a budú vám k dispozícii počas celého večera. Taktiež budeme, či už sami alebo s pomocníkmi, uvádzať nových členov, ktorí ešte nikoho nepoznajú, do spoločnosti, aby sa ľahšie zapojili a pozoznamovali.

Drinky, alko aj nealko budú opäť v kamarátskych cenách, plánujeme aj zaujímavé miešané nápoje.

Vstupné pre tých, ktorí si kúpia lístok do 11. 11. vrátane, bude 120 Kč, pre tých ktorí si zakúpia lístok po tomto termíne, bude cena 150 Kč. Samozrejme aj tento rok bude obmedzená kapacita, preto so zaplatením lístkov dlho neotáľajte, aby sa Vám ušlo miesto!

Peniaze za lístok/lístky nám môžete posielaťna účet: 2000155810/2010, nezabudnite do poznámky uviesť váš nick, aby sme vám vedeli poslať/pripraviť vstupenku.

Tešíme sa na vás, vy sa tešte na nás, a hlavne na akciu, bude to the best akcia tohoto roku! msn_gift.gifmsn_party.gifico3_devil.png

 

Ako bonus pridávame tajnú, a doposiaľ nikde nezverejnenú fotku nekompletného organizačného tímu, zastihnutého v plnom nasadení!

Zaraď článok do kategórie: