Prečo v tomto meste všetci milujú... Planáka Hlokaja?

Idem si po Válclavláku a aha, kto sa tam na čierno bielej foto škerý... HLOCKEJ :D.

Ja nejdem tu vypisovať o nejakých sexuálnych aférach alebo o iných konšpiračných drboch. Iba chcem tak podotknúť postoj k tomu škerácemu sa obrazku tam na Horizonte Vlaclavskeho námestia, tak metaforicky, nepripravene, spontánne, z hlavy, tak ako to vidím ja, kebyže sa ma to teraz pri pife spýtate a ste zrovna velký fašounek tej osoby a nechcem sa Vás dotknuť, tak používam metaforu.

V čarovnej krajine zvanej Modročervená Tramtataria žili dve odlišnejšie ale podobné civilizácie. Na jednom uzemnom celku červenej Tramtatarie boli ludia (ako aj na inych celkoch červenej tramtatarie), ktorý verili, že ked sa zmenia na modru tramtatariu, tak zrazu bude všetko cool a budu happy.

V tej červenej tramtatarii žil ujo Vlaclav Hlokej, ktorý chcel byť ujo moci a bol ako každý tumtmak presvedčený, že kedz jeho uzemný celok sa zmení z červenej na modru tag všetci sa stanu šťastnými. Jak naivný ale predsa o tom hlboko presvedčený pán Hlokaj bol, a aj dostal velku podporu od moci modrej tramtatarii, aby mohol písať a skladať tie svoje gedlubeny. Viete co je lepsie nez Lokaj z donutenia? Hovoria si pani modrej tramtatarie uškrnajuc sa, Lokaj z presvedcenia... a smiali sa intenzívnejšie, zatial čo Hlokaj Vlaclav skladal a komponoval gedlubeny o modrej dokonalosti pre nespokojencov v čerfenom, čo najhoršie, od jeho srdca uprimne.

 

Dnes, už je cela krajina tramtatarie aj vdaka nemu modra, a žial bohu, nevidno, že by sa všetci opájali radosťou a nadšením a nie vážený a milý, niesu to len tí neschopní, ktorý dneska kvoli tomu, že su v modrom, neprežívajú ovácie o ktorých Vlaclav Hlokaj tak rád gedlubenovito polemizoval... Takže ta foto tam, je vysmech tým, kerý už vedzia kerá bije... Je ťažke prechádzať Vlaclavakom a nemyslieť na to, že z velkeho plagatu sa na vas skery verejne uznávany Lokaj!

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (3)

 • Obrázok používateľa wasko
  OK
  wasko

   a pointa?! (btw. nie som istý či toto je stránka hodná "kur..nia" gramatiky typu "Oprazki "

  okt 31, 2014
 • Obrázok používateľa lotewmofab
  pointa tam je, prečítaj ešte
  lotewmofab

  pointa tam je, prečítaj ešte raz a pozorne.! ! (to si niesom isty ani ja, uvidime)

  okt 31, 2014