Novoročný vinš veľvyslanca SR v ČR pána Petra Weissa pre členov SomvPrahe.sk

Vážení návštevníci portálu Somvprahe, milí krajania a spoluobčania, Slovenky a Slováci,

dovoľte mi využiť vzácnu príležitosť Vám všetkým, ktorých život zavial dočasne či na trvalo do Prahy a do Českej republiky, zaželať príjemné a veselé prežitie dnešného Silvestra a do Nového roku zdravie,  radosť z práce a dobré pocity zo  stretnutí s kolegami, krajanmi a so všetkými, ktorí sú súčasťou Vášho života v Česku a na Morave. Osobitne Vám želám čo najviac chvíľ pohody v kruhu Vašich najbližších, lebo práve tieto chvíle sú to najvzácnejšie, čo v živote máme, ako sme sa mohli presvedčiť počas Vianoc.

Zároveň si dovoľujem ubezpečiť Vás, že kedykoľvek budete potrebovať ako občania Slovenskej republiky pomoc  v núdzi či radu, ako postupovať alebo vybaviť doklady, môžete sa s dôverou obrátiť na konzulárne oddelenie nášho zastupiteľského úradu v Prahe.

So srdečným pozdravom

Peter Weiss, veľvyslanec Slovenskej republiky v Českej republike

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (3)

 • Obrázok používateľa J
  :)
  J

  to je mile:) dakujeme!

  dec 31, 2014
 • anon
  dakujem
  igorik (bez overenia)

  dakujem za prihovor. S novym panom Velvyslancom som sa stretol cca pred 2 mesiacmi a prejavil velky zaujem o nas projekt. O rozhovor som ho poprosil ja, pretoze to je take odstartovanie spoluprace SomvPrahe.sk a velvyslanectva SR v Prahe, chceli by sme totiz v novom roku viac informovat o tom, co velvyslanectvo moze pre Slovakov v Prahe spravit, ako a cim im moze pomoct, a o zmenach ci novinkach tykajucih sa velvyslanectva SR v Prahe a jeho agendy. Obom nam totiz ide o to iste - pomahat Slovakom v Prahe.

  dec 31, 2014
 • Obrázok používateľa halcon
  parada
  halcon

  parada Igorik, to je velmi pekna aktivitia. dakujeme. 

  jan 02, 2015