Napíšte svojmu poslancovi (politické)

predmet: Žiadosť

 

Dobrý deň p. Matovič,

 

Obraciam sa na Vás, ako na svojho poslanca, ako svojho zástupcu v NR SR. V posledných parlamentných voľbách som volil práve Vaše zoskupenie, a Vy ste odo mňa získali jeden z mojich preferenčných hlasov.

Nevolil som OĽANO a Vás preto, že by som si myslel, že dokážete niečo zmeniť v legislatíve, bolo mi jasné pred voľbami, kto bude po nich na Slovensku „pánom“. A aj preto som volil, ako som volil – chcel som vo vás mať zástupcov, ktorí budú „pri veci“, dohliadať a zverejňovať všetky kriminálne alebo nemorálne počiny novej slovenskej vlády a poslancov NR SR, sprostredkúvať ich občanom SR. Vás som dodnes zaraďoval medzi možno 10% poslancov, o ktorých som presvedčený, že nie sú – s prepáčením – obyčajní zmrdi.

Pán poslanec, za Vaše chovanie (http://www.sme.sk/c/6529117/matovic-vysypal-poliacikovi-na-hlavu-injekcne-striekacky.html), za fyzickú inzultáciu poslanca z SaS Martina Poliačika a v prenesenom zmysle i za inzultáciu presvedčenia, že hovoriť úprimne a pravdu je správne,  Vás žiadam, aby ste sa v čo najkratšom čase dotknutému poslancovi a obyvateľom Slovenskej republiky ospravedlnili. Ak tak neučiníte, vypadávate z môjho zmieňovaného „10% klubu“.

Samozrejme v tom prípade nebudem môcť odovzdať nikdy viac v akýchkoľvek voľbách zoskupeniu OĽANO svoj hlas, pokiaľ Vy budete jeho súčasťou a svoj postoj budem šíriť ďalej a náležite zdôvodňovať.

 

Príjemný deň a .. nech zvíťazí zdravý rozum a.. múdrosť a osobná česť.

 

Xxx Yyy

občan SR a Váš volič

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (1)