Marika Gombitová: Vyznanie

Dlho som sem nič nepridala. A keď som tak rozmýšľala, čím by som vás zaujala, vzdala som to. V kinách letí 50 odtieňov sivej a moje jarné zapálené lýtka, sa na  ľahké porno s „príbehom bez pointy“ nejak  nechytytajú.  Ale predsa len sa snažím nejaký ten odtieň mňa vrhnúť na vás, aby ste sa aspoň trochu (možno) pobavili, chytili za hlavu, alebo vytiahli zo zásuvky vreckovku a poplakali ste si nad mojím žalostným osudom.

Svieti slnko a ja sa usmievam ako debil. Len tak, pre nič za nič. Namiesto vytvárania nejakej veľmi zaujímavej ponuky alebo rokovania s mojími obchodnými partnermi ťukám písmenká do blogu, ktorý čítajú asi šiesti ľudia.  Mám nejak veľa energie, v tele veľa kofeínu, kazím veci, ktoré sa nedajú pokaziť, kričím viac ako kedykoľvek pred tým a správam sa ako šestnásťročná dievka, čo nevie čo so sebou. Ja narozdiel od nej viem presne, čo chcem. Mať pokoj a celý víkend ležať s pánom božským v posteli. Ani sa nepohnúť. Nechať slnečné lúče padať mi na tvár a nechať štyri prepletené nohy len tak.  Lenže tu to celé viazne: nemám v tej posteli ležať s kým. A tak zase skončím na nejakej párty, kde si budú myslieť že som transka a môj bývalý frajer bude baliť môjho kamaráta. V sobotu budem hľadať svoje stratené ego zavesená niekde na lane pri fotení a tváriť sa ako veľká fotomodelka Katka. Fotomodelka Katka z Horoviec. To znie ako príbeh o Popoluške.

Mám rada jar. Vždy na mňa tak nejak magicky pôsobí a vždy mám chuť niečo vo svojom živote zmeniť. A tak asi prestanem fajčiť. Viem, že neprestanem, ale keď si poviem, že prestanem,  aspoň mám pocit, že sa snažím spraviť niečo lepšie pre seba.

 Chodím sa pozerať na labute na najkrajšie miesto v Prahe. To miesto pozná úplne každý, ale odkedy som tam sedela prvý krát som si istá, že to zázračné miesto som objavila  ja. Chcela by som ho objaviť a chcela by som aby ľudia tvrdili, že to miesto objavila malá polmetrová Kata. Ako kedysi  Columbus Ameriku.

Tento rok na veľkú noc neskončím v potoku. Po dvadsiatich rokoch nebudem kričať a zubami nechtami sa držať tatu, brata, uja, deda.  Takže sa s mojími kupačmi po prvý krát ani neopijem a zostanem suchá a nevyšibaná. Koľká škoda.

Ale inak sa mám super, víno sa má tiež super a všetci sa máme super. To je hlavné, nie? 

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (5)

 • Obrázok používateľa Dandy9259
  otazka
  Dandy9259

  Možno blbá otázka, ale kde su tie labute? whatchutalkingabout_smile.gifregular_smile.gif

  Mar 25, 2015
 • Obrázok používateľa sstano
  ja by som si tipol na to
  sstano

  ja by som si tipol na to miesto pod karlovym mostom...alebo resp. z "pohladu rieky" za karlovym mostom na lavom brehu, je tam taka mala plazicka a strom...a kopa labuti (v noci potkany) ;)

  Mar 26, 2015
 • Obrázok používateľa Adika339
  Pravá Slovenka :D alkoholické
  Adika339

  Pravá Slovenka :D alkoholické záležitosti nechýbajú ani v takomto krátkom článku :D

  Mar 26, 2015
 • Obrázok používateľa majkinko
  Super blog, musim priznat, ze
  majkinko

  Super blog, musim priznat, ze som sa riadne pobavil :D

  Mar 30, 2015