Máme 13,000 členov!

Včerajšok som mal trocha hektický, ráno 5:40 cesta na otočku do Bratislavy.

Po príchode som si všimol, že síce aj keď za 10 dní v Bratislave začínajú majstrovstvá sveta v hokeji, okolie bratislavskej hlavnej stanice a blízka autobusová zastávka je stále mimoriadne hnusné, smradľavé a odporné. Fakt dúfam, že s tým niečo spravia, ale začínam byť skeptický. Veď aspoň keby to len trocha premalovali, spravili dlažbu a 20 krát to celé umyli dezinfekčným prostriedkom, tak by to bol hneď obrovský rozdiel. (väčšie zmeny nečakám, na to som realista).

Ďalšia vtipná vec bola, že lístky na autobus ktoré som si chcel kúpiť priamo na stanici vo veľkej predajni s novinami a časopisami, tam nepredávajú. Predavač ma poslal von do jedného z tých hnusných stánkov.

Rozum mi ostával stáť aj na iných veciach, ale nie o tom som chcel. Rýchlo som vybavil čo som potreboval, času bolo málo, lebo vlak prišiel s 30 minútovým meškaním, pokazil sa rušeň po ceste. Naštastie to trocha napravila vskutku výborná omeleta so šunkou, a obstojná káva  v jedálnom vozni.

No a o 14:00 cesta naspäť do Prahy, aby som stihol Lúčnicu. Vlak mal tradične 20 minútové meškanie, ale naštastie to dopadlo dobre, a Lúčnicu som stihol.Bola úplne fantastická. Aj keď osobne by som tocha šetril s tými modernejšími prvkami. Plus v prestávke som moc nechápal prečo hrajú melódiu zo Schindlerovho zoznamu, a nie nejakú ľudovku, ktorá by to odosť lepšie podtrhla, a bola by oveľa viac v kontexte.

Po Lúčnici sme skončili na pive so skvelou partiou až do polnoci. No a dnes ráno sa zobudím, zapnem SomvPrahe.sk a čo nevidím?

PREKONALI SME hranicu 13,000 zaregistrovanýchy členov. WAU! :)

Tomu hovorím príjemný začiatok dňa.

Gratulujem všetkým zaregistrovaným členom k tomuto našemu spoločnému úspechu.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (7)

 • Obrázok používateľa Bony
  Gratulujem tebe, stránke SVP 
  Bony

  Gratulujem tebe, stránke SVP  i nám všetkým rose...stránka nám fičí, tak už len by sme zo samej radosti mohli urobiť pár klikov navyše, a na účet SVP poslať skromný príspevok na jej ďalšie úspešné fungovanie thumbs up

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa damjan
  a day in the life of igorik
  damjan

  neviem preco, pride mi to ako velmi zabavny blog :) taky nesputany, par postrehov na jednu temu, skok (ze "nie o tom som chcel" :D) na dalsiu, rovnako zaujimavu no s ohladom na nadpis zas uplne necakanu :D atd.. a jedina nazavnost je chronologicka! :-] a dzlka taka idealna, ku kave a kavenke!

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa baskas99
  Thumbs up :))
  baskas99

  Palce hore a...:))

  Tiež srdečne gratulujem Igoríkovi, stránke aj nám všetkým :DDD Díky, Bony, krásne si to napísala :))

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa wasko
  ak
  wasko

  pride s 30´do BA a potom s 20 do Phy tak to je uspech nie? :) 

   

  p.s. Ba hl.st. je taka co si ju pamatam...nikdy nebola a ani nebude iná...

  13000 je velmi krasne cislo...nemas moznost urobit napr. podla IP adries alebo niecoho podobneho percentualny podiel "zivych" a "mrtvych" clenov? pretoze podla mna cislo 13000 je dost zavadzajuce... :)

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa Pyrate
  veru, taky graf ala pocet
  Pyrate

  veru, taky graf ala pocet prihlasenych za posledny den, dva dni, tyzden, dva tyzdne, mesiac, tri mesiace, rok... by mohol byt zaujimavy... smile

  (ked nic ine, sprav si ho pre zaujimavost pre osobnu potrebu)

  inak grats... party

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa Romlis
  mozno off topic, mozno nie
  Romlis

  mozno off topic, mozno nie :)

   

  Rok 2020, juhozápad Slovenska. V jaskyni sedí otrhaný špinavý muž a
  pri ohníku rozprava deťom:
  "... a jedného dna sa východniari po sviatkoch do Blavy nevrátili"..:D

  apr 19, 2011
 • Obrázok používateľa zuzikakk
  blahozelam...
  zuzikakk

  tak, ci onak, je to uspech!!! Vsetka cest, Igorik!!!

  apr 20, 2011