Inzeráty - Zoznámenie

Zoznámenie.

Počúvaj mám svoje roky, vlastnú postavu (originálny trup), vlasy, oči, 2ruky..- prosto v tomto ohľade som zabezpečený, seriózny, dá sa povedať – na úrovni.

Ja a kultúra: Som spomenutý v kronike ľudstva a mnohí iní ma tiež spomínajú; mám odtlačok nohy na sochách po celom Grécku a v kúpelke mám obraz 4x1 meter, ktorý vyšiel v jednom známom časopise ako príloha a ktorý je takých rozmerov, že by sa každý veľmi čudoval(ani do kúpelky sa nevojde celý); Pľuvať nepľuvám, také niečo si nezvykám, iba na ulici a keď ma nikto nevidí; Mám dvoje značkové slipy a 1 skriňu z dubu. Chodím výhradne len po dlaždených cestičkách, inak nechodím. Koberce len červené, iné pre mňa neexistujú. Vlasy mi natáča známy kaderník, pretože pre mňa len to najlepšie. Zasluhujem úctu, uznanie, pochvalu, lebo nosím vždy a za všetkých okolností slušivú kravatu, čo je krédom, ktorého sa držím – a držím rád.

Medzi moje neresti patrí: Nič.

Zásluhy pre svet: Veľmi mnohé a ocenené mnohými upomienkami – mám o tom doklad (momentálne je však na súde, aby sa právne všetko podchytilo). Som charakter – som dobrý po všetkých stránkach.

Ďalej nemám žiadnu chybu, pretože:

Väčšinou bývam v teple, vlastním raketoplán a mám preňho 2 garáže, ktoré som si sám svojpomocne postavil a i potapetoval. Nevyhýbam sa samej dobrej spoločnosti, som vďačne pozývaný medzi smotánku, akú nikto nevidel; Stravujem sa trúbami, trúbkami, trubicami a trubičkami, rôznymi hadičkami, plagátmi a najnovšími novinami; Počúvam heavy metál, žerem sklo, pracujem ako traktor na poli, na vianoce produkujem koledy, vo voľnom čase bijem susedovu ženu, v noci v lese strážim hríby, štrikujem klobúky pre čínsku provicnciu Č´čť, kradnem po parkoch ruže, ktoré sa mi nezdajú a schovávam ich pred svetom v prenajatej pivnici, požieram mandelinky, píšem polemiky, rozvážam marmelády (malinové a orechové), zamestnávam dve tretiny predstavenstva mestskej časti 7 bičovaním po bruchu, a inak, k tomu všetkému-zbieram známky a roznášam balíky a ešte si stíham i pravidelne zabehať. A mám rád sladkosti.

Ešte niečo??

 

p.s.: viem čo je dovolenka pri mori

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (2)

 • Obrázok používateľa monikars
  STANDO
  monikars

  TAK POJDEME NA TIE VIANOCNE TRHY

  okt 26, 2012
 • Obrázok používateľa Stando013
  sak ked dojdes, tak urcite,
  Stando013

  sak ked dojdes, tak urcite, ze pojdeme! :-)

   

   

  nov 04, 2012