Dal si mi vrchol!!!

Eufória tajných dní... eufória dotyku.... blaženosti... smiechu z vlastného šťastia a zimomriavky z dažďa... potulná chvíľa len ty a ja. Nespútaný ťažkým záväzkom, nepripútaný k sebe a navždy spojený aj keď len duchom..... dnes nie ani zajtra možno o týždeň sa ťa budem zas dotýkať a vedieť že to asi bude naposledy. Ja vdychujem náš svet zakaždým keď pocítim končeky tvojich prstov na chvejúcom sa tele. A je mi úplne jedno že to zmyješ ľahneš si k nej.... lebo aj ja si ľahnem k nemu. Jeho mám rada a teba vdychujem... zovieram v dlaniach včerajší deň kedy si mi dal pusu ako vianočný darček... nepotrebujem tvoje fyzično denne... nepotrebujem lásku, lebo tá by nás rozdelila, spútala, zachladila našu vášeň, strom života, ktorý zalievam by už neprežil. Spustol by a do prázdna vykríkol žalostnú pieseň.... potrebujem cítiť, že si....v poriadku a si šťastný.... myšlienkami sa stretávame.... a keď si na teba spomeniem, že mi chýbaš ... zapípa mi sms , že na mňa myslíš a to ma napĺňa radosťou.... lebo naše myšlienky su prepojené....

 

Dal si mi dar... dal si mi eufória a radosť sa prebudiť... dal si mi silu a nespútanosť... dal si mi to po čom túžia všetky ženy.... vrchol!

Zaraď článok do kategórie: 

Komentáre (5)

 • Obrázok používateľa bassline
  Excelent . Paradny
  bassline

  Excelent thumbs_up.gif. Paradny inspirativny material pre umenie. Najlepsie ale pre tvorivu cinnost je, ak to clovek sam preziva...Nepoznam Ta, ale radim ti: Umelecky sa s tym nejak realizuj. Nielen o tom pisat. Ale nieco viac. Hudba, film, malba...cokolvek co suvisi s umenim. Je obrovska sanca, ze by z tohto vzniklo nejake dost silne umelecke dielo...

  dec 22, 2011
 • Obrázok používateľa lucycat
  Ked Ti dal takú eufóriu sa
  lucycat

  Ked Ti dal takú eufóriu sa prebudiť, prečo máš nick "smutnamilenka"...eh? Použi Filipa holko, lebo budeš čoskoro v pr...prčicích.

  dec 22, 2011
 • Obrázok používateľa dalie
  nechapem
  dalie

  ked sa na to divam ako na literarny utvar alebo ako tu bolo napisane "dielo" tak mi to nic nehovori. pokial je to citovy prejav a pokus sa vypisat tak je to zmatok a chaos ktoremu nerozumiem. nic v zlom.

  dec 22, 2011
 • Obrázok používateľa ďobo
  a kerý vrchol, bisťu
  ďobo

  Plačlivuo či Ostrý Roháč?

  dec 22, 2011
 • Obrázok používateľa Romann
  abo zeby
  Romann

  Hnilicku Kyceru?

  dec 23, 2011