Chefshop.cz - eshop s delikatesami a potravinami z Francúska, Talianska a z Ázie. 10% zľava pre členov SomvPrahe.sk

Máme pre vás skvelú správu, ktorú môžte zúžitkovať ešte teraz pred vianocami.

Nasi kamaráti zo školy varenia Chefparade otvorili skvelý nový obchod www.chefshop.cz, kde nájdete skvelé gurmánske potraviny a pochúťky a za veľkoobchodné ceny.

V Chefparade veria a učia na kurzoch varenia, že variť by sa malo z kvalitných surovín a tak si ich vozia priamo z Talianska, Francúzska a iných destinácií . Naštastie sa rozhodli rozdeliť o tieto pochúťky aj s nami ostatnými a vytvorili e-shop www.chefshop.cz

Tešiť sa môžete na obľúbené francúzske paštéty, vína alebo talianske syry, olivové oleje, omáčky či výbornú kávu alebo v Čechách nie príliš známe gaštanové pyré. Ak milujete sushi, tak tam zoženiete tu všetko potrebné pre jeho prípravu.  Taktiež tam nakúpie potrebné ingrediencie na ázijskú kuchyňu, ako je napr. Tom Yum pasta či kokosové mlieko.

 

No a čo je skvelé, pre členov SomvPrahe.sk sme vybavili 10% zľavu z už aj tak veľmi výhodných cien! Až do konca roku 2014 pri platbe na dobierku t.j. v hotovosti kuriérovi získate 10% zľavu na celý nákup. Stačí do poznámky pri nákupe uviesť "SomvPrahe 10%"

Pozrite sa sami na www.chefshop.cz aké chutné produkty ponúkajú. S Chefparade spolupracujem za SomvPrahe.sk už vyše 6 rokov, a veľmi rád od nich nakupujem, hlavne olivové oleje, veci pre ázisjkú kuchyňu a paštéty-terriny, tých nie je nikdy dosť. Odporúčam kačaciu so zeleným korením.

Mimochodom, až do konca roku 2014 máte možnosť získať dopravu zdarma po celej ČR k objednávke tovaru v hodnote najmenej za 800 Kč.

 

                                                         www.chefshop.cz

Zaraď článok do kategórie: