Máme pre vás skvelú správu, ktorú môžte zúžitkovať ešte teraz pred vianocami.

Nasi kamaráti zo školy varenia Chefparade otvorili skvelý nový obchod www.chefshop.cz, kde nájdete skvelé gurmánske potraviny a pochúťky a za veľkoobchodné ceny.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahojte, dostali sme úžasnú ponuku - 30% zľava na vstupenky na Česko Slovenský ples pre členov SomvPrahe.sk. Pozor len limitovaný počet 100 Ks.

 

Portál SomvPrahe.sk, ako mediálny partner ČESKOSLOVENSKÉHO PLESU dostal ponuku na obmedzený počet 100 ks vstupeniek na ČESKO-SLOVENSKÝ PLES, ktorý sa koná už túto sobotu 1. 2. 2014 v nádherných priestoroch Obecného domu v Prahe.

Prečo by ste mali ísť?:

-          Pretože zažijete super večer... a tí čo vydržia dlho aj skoré ráno v očarujúcom Obecnom dome

Zaraď článok do kategórie: 

Veľká vec pre všetkých gurmánov, ktorí by si radi aj cez obed dali zdravé a chutné jedlo z čerstvých a kvalitných potravín. A to za skvelé ceny.

Naši kamaráti zo školy varenia Chefparade s ktorými často spolupracujeme a robíme u nich kurzy varenia alebo naše veľké akcie, totiž oddnes rozbiehajú Chefparade Foodtruck, so sloganom deli[very] good food.

Zaraď článok do kategórie: 

Mame tu pre vas dalsie novinky k bliziacej sa uzasnej sobotnej maskarnej akcii:

K dispozicii je uz len poslednych 37 vstupeniek, tak ti, co ste este nezaplatili za vstupenky, neotalajte, aby sa nestalo, ze sa vam neujdu.

Zaraď článok do kategórie: 

Ahoooj!

Včera sme mali ďalšie zasadnutie organizačného výboru, ktorý pre vás pripravuje úžasnú maškarnú akciu, ktorá sa koná 17. 11.

Podtitul a téma celej našej maškarnej akcie je rozprávka a film.

Zaraď článok do kategórie: 

Naši kamaráti zo Školy varenia - Chefparade nedávno otvorili obchod, kde predávajú výborné potraviny a suroviny, ktoré dovážajú pre svoje kurzy a do svojho Chefparade obchodu z Francúzska a Talianska. A najlepšie na tom je, že všetky tieto chuťovky predávajú za veľkoobchodné ceny a dostupné pre všetkých.

Obchod sa volá Chefparade warehouse

Zaraď článok do kategórie: 

Tričká SVP

Ahojte všetci, už dlho som to ohlasoval, tak teraz to už máme čierne na bielom.

Zaraď článok do kategórie: 

[ibimage==478350==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]Aj my, aj my, aj my vám chceme zaželať krásne vianoce.
Aj keď... píšem my, ale vlastne myslím seba sa.
Občas s tým mám trocha problém, vedieť rozoznať kde končí SomvPrahe.sk, a kde začína Igorík.
Ale teraz vám želám všetko za nás oboch.

Dúfam, že máte sviečky. Je v nich zakliaty oheň.
A sú v nich vianoce.
Vedia vykúzliť tú teplú a správnu atmosféru.
Napr. keď vám chytí stromček.

Zaraď článok do kategórie: 

[ibimage==478002==Maly_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_napravo]Mám vianočný darček pre všetkých z vás čo používate spolujazdu.

Konečne sme dokončili a spustili hodnotenie šoférov a spolujazdcov!

Okrem toho sme sprehľadnili kalendár, a pridali asi milión ďalších nových vylepšení. Užívajte a tešte sa s nami!  

 

Zaraď článok do kategórie: 

Program sobotnej halloweenskej / maskarnej party je kompletny + SUPER BONUS

Super info na poslednu chvilu! Kazdy ucastnik nasej sobotnej akcie dostane zadarmo vstup na nedelny beneficny hudobny festival kde vystupi Ivan Tasler & IMT Smile, Cechomor, Janek Ledecky, Monika Absolonova, Marketa Poulickova a dalsi.

Zaraď článok do kategórie: 

Drakonidy 2011

Objavili sa tu akcie na pozorovanie slabych meteorickych rojov. Ja pre vas mam nachystanu lahodku. Ide o roj Drakonid. Aktivita je ocakavana cez vikend 6. - 10. oktobra. Nieco som o tom napisal v clanku na meteory.sk

 

Zaraď článok do kategórie: 

Astro linky

Tak som sa rozhodol, ze sa pokusim tuto (neaktivnu) skupinu ozivit. Tu budem postupne (cca raz za tyzden) pridavat zaujimave astromomicke linky (a obcas aj komentare k nim). Cize urobim nieco na sposob APOD

Zaraď článok do kategórie: 

Zatmenie Mesiaca

Triphop mix

Upratoval som na svojom HDD a znovu som nasiel zaujimavy triphopovy mix, ktory som kedysi stiahol..

Zaraď článok do kategórie: 

Mrazivy dubstep

 

Zaraď článok do kategórie: 

Best of mashup za rok 2010


Zaraď článok do kategórie: 

jedna sestra bratra mala

jedna sestra brata mala

Ked sa povie 11. september 2001, kazdy si ihned spomenie na to co robil alebo kde bol v tom okamziku ked sa dozvedel o pade dvojiciek.

Ked sa vsak povie 17. november 1989 pametate si co ste vtedy robili, kde ste boli, ake ste mali emocie ked ste sa dozvedeli, ze nastava zmena rezimu?

Most Vyšehradský

[img_assist|nid=24226|title=železničný most|desc=|link=popup|align=right|width=275|height=195]Železničná trať z Hlavného nádražia smerom na Smíchovské nádražie je cez rieku Vltava vedená po železničnom moste, nachádzajúcom sa severne pod Vyšehradom. Preto je často označovaný ako most Vyšehradský.

Zaraď článok do kategórie: 

zahada mozgu..

Dokážete prečítať nasledujúcu vetu?

V SUOIVSOLTSI S VZÝUKEMM NA CMABRIDGE UINERVTISY VLŠYO NJAVEO, ŽE NZEÁELŽÍ NA POŘDAÍ PSÍEMN VE SOLVĚ. JEDNINÁ DLEŮITŽÁ VĚC JE, ABY BLYA PNVRÍ A PSOELNDÍ PÍMESNA NA SRPVÁĚNM MSTÍĚ. ZYBETK MŽŮE BÝT TOTÁNLÍ SĚMS A TY TO PŘOÁD BEZ PORLBMÉŮ PEŘČETŠ. JE TO PORTO, ŽE LDIKSÝ MEZOK NETČE KDAŽÉ PENSÍMO, ALE SVOLO JKAO CLEEK. *SHOCK*

Stránky