Drahí priatelia,

portál SomVPrahe.sk ovplyvňuje mnohým z nás každodenný život v Prahe. Pomáha nám organizovať si voľný čas, cestu domov formou spolujazdy, či jednoducho komunikovať medzi sebou formou správ.

Pretože pristupujeme stále častejšie na internet prostredníctvom mobilov a veľkosť obrazovky mobilu je predsa len obmedzená, rozhodli sme sa pre zvýšenie pohodlia vyvinúť mobilnú aplikáciu pre náš portál.

[ibimage==478353==Velky_obrazok_do_clanku==none==self==ibimage_Zarovnat_nalavo]

SVP aplikačka a Drupal

Ahoj vývojári / drupalisti!

Už ste pred časom iste zachytili, že vznikol tím ľudí, vytvárajúci mobilnú aplikáciu pre SVP. Máme iphónistov, androidistov a kadejakých iných istov, ale potrebujeme posilu.. Pretože táto aplikácia spolupracuje so systémom Drupal, na ktorom je založená stránka www.somvprahe.sk, hľadáme človeka, ktorý by nám pomohol v tejto oblasti. Pôjde o programovanie rozhrania medzi Drupalom a mobilnou aplikáciou. Pravdepodobne o prispôsobenie free modulov vyvíjaných pre Drupal.

Čo ponúkame? Skvelý tím, kopec srandy, nové skúsenosti, neformálne akcie tímu a fajný pocit z rodiaceho sa diela.

Hľadáme práve teba? Ozvi sa nám:
jaso@jaso.sk, 724578078
 

Zaraď článok do kategórie: 

Zachytili ste správu o dnešnom výbuchu v byte na Hostivaři? Bývam v byte oproti a bol som pritom...Pretože to ovplyvnilo život 3 členov našej komunity, prikladám odkaz na reportáž z miesta činu, ako som situáciu vnímal od začiatku do konca s niekoľkými obrázkami. Bývam totiž v byte oproti..

Výrobňa drog, Vietnamci a ranný výbuch vo vedľajšom byte