Bratia a sestry, milí veriaci

 

Kto ste

Keď sa susedovi darí, mdlá myseľ nedovolí

vidieť, že môže sa dariť aj nám, že sa to dá, že to ide, aj vďaka sebe, ale i vďaka tomu susedovi; že aby sa darilo mne, mojim deťom, dobrý známym a prosto všetkým, komu to ja prajem, musí sa predsa dariť všeobecne – teda i tomu susedovi;

Povedzte si to úprimne: nech radšej zdochne susedovi koza, ale radšej hneď dve; Pre istotu, pretože skúsenosť je taká, že keď skape jemu jedna, tak nám skape tiež;

tak nech jemu teda radšej hneď veru tie dve;

!

Zaraď článok do kategórie: 

Moje meno je Tóno a chcem si kúpiť motocykel značky Babetta, najlepšie bez náteru, lebo si ju chcem sám namalovať a vyfarbiť, garážovanú a s dvoma novými kolesami – „novými“ by som rád podtrhol - , aby som nemal problém pri rýchlejšej jazde po rovnej ceste a náročnejšej jazde pri rieke a v lese - aj s náhradnými gumami, ak pôjde o Mišelinny (nemusí byť najnovší druh čo chodí na reklamách), ps:o húkačku nestojím (mám). Aj odrazko mám, to si tiež nechaj.

Zaraď článok do kategórie: 

Predmet: Rezervácia: Komplic 14.3.

 

Dobrý deň,

rád by som zakúpil 2 lístky: sedadlo 7-8, rad 9;

Platiť nebudem. Myslím diamantovou, a ani len zlatou kreditnou kartou (tie som nechal deťom, ako sa to v podobných prípadoch zvykne robievať, všakže - a bontón.. bontón je základ) - tými nedisponujem a disponovať nebudem (samozrejme šlo o cudzie a mne bližšie neznáme deti, pretože iné nepoznám). Toľko v skratke na vysvetlenie a ospravedlnenie tejto  trápnej situácie.

Zaraď článok do kategórie: 

Slovenský bľud

/myslím, že to môže mať tak 10 rokov/

*****************************

snad se dilo podari

**************

Keď som tak raz po zotmení opäť odprevádzal priateľku domov a opäť som si so záujmom prezeral tie rôzne hybridné rasy vytvorené slovenským plebejským psíčkarstvom, resp. psíčkarským plebsom (neviem sa rozhodnúť, ktorý výraz lepšie znie), opäť ma napadla ďalšia z mojich ideí; ČO, RAZ, KEĎ budem veľký a bohatý..

Zaraď článok do kategórie: 

------

..tak za pár týždňov to už bude 6 rokov.. fíííííííííííí, kristaboha, to to letí.. udalosti i text sa datujú práve do spomínaného obdobia..

------

 

Na letnej. Letenské námestie. Či skôr – kúsok ďalej. Ale naozaj len o pár.. krokov behov skokov alebo takého niečoho podobného.. Je tam super lesopark. Ha! A malý bufet tiež.. Malý bufet, ale s o to väčšou terasou. A to nie akože len opticky – fakt asi veľkou – pokiaľ ma zmysly seknuté svetlami nočnej Prahy zdôraznenými odleskom od pohyblivej Vltavy až príliš neklamali.

 

Zaraď článok do kategórie: 

*Tak bol som si aj sám vedomý, že je to prinajmenšom neprehľadné, resp. aj asi s malou vypovedacou schopnosťou, lež nechcelo sa mi s tým patlať, ako sa vraví, a tak som sa s tým nepatlal, akože viem byť pohodlný až lenivý niekedy. Ale keď už som to sem vycapil, tak by sa ai patrilo aspoň nejaký ten úvod k tomu dať, takže aj vďaka Dominike som sa k tomu dotlačil.*

Zaraď článok do kategórie: 

próza dokáže byť sexi

ako to dokáže zadok alebo oči

 

Zaraď článok do kategórie: 

predmet: Žiadosť

 

Dobrý deň p. Matovič,

 

Obraciam sa na Vás, ako na svojho poslanca, ako svojho zástupcu v NR SR. V posledných parlamentných voľbách som volil práve Vaše zoskupenie, a Vy ste odo mňa získali jeden z mojich preferenčných hlasov.

Zaraď článok do kategórie: 

GA GA GA GAŠTANY

GA GA GA GAŠTANY

 

Polnoc. Bili zvony. Rozšírené oči v čiernej ničotnej noci hľadali záblesk paranoje. Zármutok. Áno. Čím dlhšie žijeme, tým väčší bude náš zármutok. Pripravujme sa na obrovskú bolesť, ktorá nás čaká a je nevyhnutná.

 

-Jáu!! Ty debilakus! Hovädo sprosté do boha!- Skríkol René do noci, keď mu spolukumpán Roman mocným švihom vrhol do hlavy gaštan.

Zaraď článok do kategórie: 

Inzeráty - Zoznámenie

Zoznámenie.

Počúvaj mám svoje roky, vlastnú postavu (originálny trup), vlasy, oči, 2ruky..- prosto v tomto ohľade som zabezpečený, seriózny, dá sa povedať – na úrovni.

Zaraď článok do kategórie: 

FF UCM

 

Konvenčné a nekonvenčné účinky našich výpovedí (Účinky, ktoré možno predvídať na základe konvencií a účinky, ktoré na základe konvencií nemožno predvídať.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stando

Filozofia

Logika a metodológia V.

V.ročník

2006/2007

 

 

 

Situácia 1:

Zaraď článok do kategórie: 

vo pomerančích

..tak teda..vo těch pomerančích..

 

Bylo raz nebylo, krásný den, krásne odpoledne, orgovány kvétli, slunce svítilo, po obloze se vznášel vlažný jarní vánek. A mňě bylo tak nádherně..

 

Tak to ne, to je velká píčovina a z tohodle mého vyjádření snadt každému vyplyne, že jsem bohapustě, a co víc, kurefasky lhal.

 

Bylo vobyčejný každodenní vodpoledne. Matka přišla z práce. Donesla něco z vobchodu. Já šel se kouknut jesli snadt něco zajímavého. Jako vobvykle. Nic.

 

Zaraď článok do kategórie: 

Volali ho Džony Rapoš. Mal silnú búchačku a vedel pekne spievať.

 

Džony Rapoš si zapálil cigaretu. Tak čo dnes budem robiť? V tom sa na kúpelke rozleteli dvere a Džony nadobudol pocit, že v byte nie je sám.

Kto po ňom ide?

 

Malý Veľký Porucha. To bol človek, čo roznášal picu a vedel čo sa deje.

 

Malý Veľký Porucha? Zaspieval si Rapoš a namieril silnú búchačku do vzduchu.

 

Spoza chrbta sa mu nenápadne ozval hlas. Ja som, Malinový.

 

Malinový?? Krista Boha, Malinový!

 

Zaraď článok do kategórie: 

Láska nie je všetko

Ž + M. V dobrom i zlom :-)

Nebudem tu protežovať stereotyp o archetype pohľadu mužov na vzťah. Samozrejme som presvedčený, že materiálne záležitosti sú vo vzťahu a pre vzťah veľmi dôležité, ale nemyslím si, že sú alebo mali by byť dominantné. Nemyslím si, že mesačný príjem 3 000 000 CZK prispeje k spokojnému a šťastnému vzťahu viac, než mesačný príjem 30 000 CZK, som presvedčený o opaku.

Zaraď článok do kategórie: