Korben Dallas + Adam Baldych v Paláci Akropolis

Dátum konania: 
pondelok, 15 október, 2018 - 19:30

Korben Dallas sa po roku vracajú do Prahy! 15. októbra odohrajú v Paláci Akropolis spoločný koncert s renomovaným poľským jazzovým huslistom Adamom Baldychom. Spoluprácu si prvý raz vyskúšali minulý rok na podujatí Mosty-Gesharim v Liptovskom Mikuláši. Spojenie sa umelcom zapáčilo natoľko, že sa rozhodli zopakovať si ho, tentokrát v podobe celovečerného programu. V októbri spoločne zavítajú do Bratislavy, Žiliny, Košíc, Prahy a Brna. Vstupenky kúpite na GoOut.cz a na webe Palácu Akropolis.

FB event: www.facebook.com/events/201642453793045

Korben Dallas sa za pár rokov vypracovali z undergroundovej scény na jednu z najžiadanejších slovenských klubových a festivalových kapiel. Ich prelomový album Karnevalová vrana im priniesol tri ceny Radio_Head Awards, vrátane ceny pre najlepší singel (Otec) a ceny pre najlepšiu koncertnú kapelu. Najnovším albumom Korben Dallas je Stredovek (2017).

Adam Baldych je poľský jazzový huslista. Získal štipendium od amerického Berklee College of Music, spolupracoval s mnohými poprednými svetovými jazzmanmi, ako sú Billy Cobham alebo Jim Beard. Vystupoval na prestížnych pódiach po celom svete, vrátane Montreux Jazz Festivalu a hamburskej Elbphilharmonie.

Túto akciu neorganizujem ja, iba chcem dať ostatným o nej vedieť
Miesto konania: