potravinársky preukaz / brigáda

Chcem si vybavit potravinársky preukaz aby som mohol pracovať pri bare ako časníka alebo len mekáči. Ale večšinou prímajú len na brigádu alebo dohodu a požadujú potravinársky preukaz. Na ten ale potrebujem byt aktívne poistení tj. mať poistenie u zamestnávatela na HPP. Ako to mám spravit ked ma nepríjmu do práce bez potravinárskeho. A lekár mi ho bez poistenia nedá.  

Zaraď diskusiu do kategórie: 
 • Obrázok používateľa Kamila
  Blbost.

  Lekár ti ho bez poistenia vystaví- ak hovoríme o zdravotnom preukaze- za platbu okolo 300Kč. S tým nemá poistovna nič spoločného. Pošli mi súkromnú správu, najlepšie s tel. číslom, dohodneme sa ako, kedy a kde.

  jún 17, 2010
 • Obrázok používateľa hekiso
  Ahoj a na Slovensku si to

  Ahoj a na Slovensku si to neporiesim niekde ? To musim ist k obvodnemu lekarovi ? Plati sa za to ? som tu zamestnany ale budem davat vypoved tak mam si to ist vybavit kym sa da ? Ma to nejaku platnost ?

   

  Diky

  jan 27, 2011
 • Obrázok používateľa johnyy
  Ahoj, potravinársky preukaz

  Ahoj,

  potravinársky preukaz som vybavoval minuly tyzden. Neviem ako to mas so slovenskou zdravotnou poistovnou, ale ci si v ceskej, ale myslim ze je to jedno. Preukaz Ti vystavi lekar. Poplatky budu asi individualne, ja som platil  na SR za vydanie 5 € a na dobu neurcitu.

  jan 27, 2011
 • Obrázok používateľa johnyy
  PS

  Pokial pracujes v mekáči tak mi tam mozes dohodit hned fleka :) HeH

  jan 27, 2011