potravinársky preukaz / brigáda

5 príspevkov / nových: 0
Posledný príspevok
potravinársky preukaz / brigáda

Chcem si vybavit potravinársky preukaz aby som mohol pracovať pri bare ako časníka alebo len mekáči. Ale večšinou prímajú len na brigádu alebo dohodu a požadujú potravinársky preukaz. Na ten ale potrebujem byt aktívne poistení tj. mať poistenie u zamestnávatela na HPP. Ako to mám spravit ked ma nepríjmu do práce bez potravinárskeho. A lekár mi ho bez poistenia nedá.  

Blbost.

Lekár ti ho bez poistenia vystaví- ak hovoríme o zdravotnom preukaze- za platbu okolo 300Kč. S tým nemá poistovna nič spoločného. Pošli mi súkromnú správu, najlepšie s tel. číslom, dohodneme sa ako, kedy a kde.

Ahoj a na Slovensku si to

Ahoj a na Slovensku si to neporiesim niekde ? To musim ist k obvodnemu lekarovi ? Plati sa za to ? som tu zamestnany ale budem davat vypoved tak mam si to ist vybavit kym sa da ? Ma to nejaku platnost ?

 

Diky

Ahoj, potravinársky preukaz

Ahoj,

potravinársky preukaz som vybavoval minuly tyzden. Neviem ako to mas so slovenskou zdravotnou poistovnou, ale ci si v ceskej, ale myslim ze je to jedno. Preukaz Ti vystavi lekar. Poplatky budu asi individualne, ja som platil  na SR za vydanie 5 € a na dobu neurcitu.

PS

Pokial pracujes v mekáči tak mi tam mozes dohodit hned fleka :) HeH

Diskusia je zamknutá